امنیت منطقه ۲۰تهران ارتقا می یابد/استقرار ۱۵ ایستگاه پلیس درشهرری

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ در نشست مشترک با شورایاران این منطقه که به صورت مستمر تشکیل می شود، اظهار داشت: تأمین امنیت محلات ۲۰ گانه همواره یکی از خواسته های شورایاران بوده است که با تعامل با متولیان این امر، مصوبات لازم برای استقرار نیروهای پلیس گرفته شده است و مدیریت شهری نیز تهیه و نصب پنج کانکس را در دستور کار دارد.

صفوی افزود: محل های استقرار کانکس ها، با نظر پلیس و اقدامات کارشناسی شده انجام می شود.

وی در ادامه رسیدگی به نیازمندان را مهم برشمرد و گفت: تشکیل خانه های جهادی به عنوان قرارگاه های خیرین و افراد نیکوکاری که قصد خدمت به اقشار کم برخوردار را دارند، باید تسریع شود.

صفوی با اشاره به اینکه با همیاری و همکاری، بسیاری از مسائل حل می شود، گفت: برنامه محلات بر اساس نظر شورایاران، بازدیدهای میدانی، برنامه پنج ساله و میزان اعتبار در سال جاری تنظیم شده و در اختیار شورایاران قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۲۰، عمل به برنامه های دفترچه محلات را مهم برشمرد و بر رعایت زمان بندی و تعامل بیش از پیش شورایاران تأکید کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار