تاریخ عرضه ی Xbox Play Anywhere ,جهت تجربه ی بازی های Xbox One بر روی PC مشخص شد

ویژگی جدید Play Anywhere مایکروسافت که در E3 2016 ماه قبل معرفی شد ، قابلیتی است که بسیار مورد توجه گیمرها به خصوص PC قرار گرفت. هم اکنون این شرکت تاریخ انتشار لایو شدن سرویس ها را عرضه می کنند.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده قرار است Xbox Play Anywhere را در ۱۳ سپتامبر در اختیار همگان قرار دهد. این ویژگی به شما اجازه می دهد که یک بازی را به طور دیجیتالی بر روی PC و  یا Xbox One خود خریده و بر روی دستگاه دیگر رایگان تجربه کنید . این در حالی است که ذخیره ها و اچیومنت های شما بر روی هر دو دستگاه قابل استفاده است.

Play Anywhere نیازمند آپدیت جدیدی سالانه ی ویندوز ۱۰ است که در ۲ آگوست عرضه می شود. علاوه بر این ، کاربران Xbox One هم نیاز دارند تا آپدیت تابستان را دریافت کنند. احتمالا به زودی شاهد این بروز رسان باشیم.

اولین بازی Play Anywhere در واقع ReCore است که در ۱۳ سپتامبر عرضه می شود. . بازی های دیگری که قرار است تا در این برنامه پشتیبانی شوند ، شامل Forza Horizon 3  در ۲۷ یپتامبر ، Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر و Halo Wars 2 در ۱۷ فوریه ۲۰۱۷ هستند.

در آخرین اخبار در مورد این قابلسیت ، سونی اظهار داشت که برنامه ای برای آورد بازی های PS4 برای PC ندارد:

روش من اینه که همیشه در مورد استراتژی دیگر افراد فکر می کنم و همچنین از مباحثه در مورد برنامه های خودمان خیلی خوشحال می شوم. البته که من شنیدم که چقدر افراد از این کراس پلی بین Xbox On و PC استقبال کردند. اگر کاربران بخواهند درخواست مشابهی را برای این اقدام به ما ارسال کنند ، قطعا ما آن را بررسی می کنیم و الان چیزی در موردش نمیگیم.

نظر شما در این رابطه چیست ؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار