اعلام زمان آغاز سرشماری آمار جمعیت سال ۹۵

زاهدیان گفت:سرشماری آمار جمعیت از 3 مهرماه سال 95 از طریق اینترنتی آغاز خواهد شد. همچنین 23 تا 24 مهرماه 95 آمارگیران با تبلت به درب منازلی خواهند رفت که دسترسی به اینترنت، جهت تکمیل مشخصات خود ندارند.

سرشماری آمار 

زاهدیان،معاون طرح های آماری مرکز آمار ایران با اشاره به این مطلب که در حال حاضر 4میلیون نفر بالای 65 سال در کشور داریم، در سخنانی اظهار کرد:تا سال 99 یک میلیون نفر دیگر به مجموع افراد بالای 65 سال اضافه خواهند شد و هنوز اوج جمعیت کشور در بازه سنی 30 تا 35 سالگی قرار دارند.

وی همچنین از سرشماری آمار جمعیت ایران از 3 مهر ماه 95 خبر داد و گفت: سرشماری آمار جمعیت از  3 مهرماه سال 95 از طریق اینترنتی آغاز شده و از خانواده ها درخواست می‌شود تا اطلاعات خود را تکمیل کنند. همچنین 23 تا 24 مهرماه آمارگیران با تبلت به درب منازلی خواهند رفت که دسترسی به اینترنت، جهت تکمیل مشخصات خود ندارند.

زاهدیان در بخش دیگری از صحبت هایش درباره سن ازدواج در کشور گفت: در ایران علاقه به ازدواج وجود دارد اما دیر صورت می‌گیرد.

میزان

مطالب مرتبط:

نتایج اولیه سرشماری و جمعیت کشور اعلام شد

سرشماری سال 90 بالاخره اعلام شد

جزئیات تازه از سرشماری 90

شرکت رهبر انقلاب در طرح سرشماری + تصاویر

سرشماری عمومی نفوس و مسکن آغاز شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار