شلیک به رئیس اداره دامپزشکی زهک

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان زهک پس از انجام وظیفه و نظارت بهداشتی در کشتارگاه طیور مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و در بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان زابل بستری است.

آفتاب‌‌نیوز :

 نیمه شب  گذشته مرتضی ذوالفقاری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک که در حال انجام وظیفه نظارت بهداشتی در کشتارگاه طیور بود، بلافاصله پس از خروج از کشتارگاه مورد حمله مسلحانه عده ای که با برنامه ریزی قبلی اقدام به مسدود کردن جاده خروجی کرده بودند، قرار گرفت.

در این حمله وی از ناحیه صورت و کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت که خوشبختانه با هوشیاری و سرعت عمل راننده، موفق به فرار از این تله مرگ شد.

به گزارش تسنیم به نقل از  روابط عمومی سازمان دامپزشکی ایران ستان سیستان، بنابراین گزارش علاوه بر شرایط سخت محیط کاری، این اقدامات و خون های ریخته شده، بهاء سنگینی است که کارکنان خدوم دامپزشکی برای حفظ سلامت و بهداشت عمومی و نیز تامین ایمنی غذایی هموطنان عزیز خود می پردازند.

گفتنی است در حال حاضر وی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان زابل بستری است.از مقامات قضایی و انتظامی استان درخواست رسیدگی فوری و تحت پیگرد قرار دادن ضاربین این واقعه را داریم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار