‫حمله وحشیانه یک روانی به دختر جوان در خیابان+فیلم

رکنا: مردی روانی در استرالیا که در یک حمله وحشیانه به زن جوانی آسیب زده بود، به حکم دادگاه مرد خطرناک شناخته شد و به آسایشگاه روانی انتقال یافت.

به گزارش رکنا، پلیس این مرد 35 ساله به نام «ریکی هما» را که در مدت 2 ساعت به 4 رهگذر حمله کرده بود با فیلم دوربین‌های مداربسته شناسایی کرد. در این فیلم جوان روانی از پشت‌سر به زن جوانی نزدیک شده و به وی ضربه زده و پس از افتادن این دختر روی زمین با لگد به جانش افتاده است.

قاضی دادگاه پس از پخش شدن این فیلم از سوی پلیس سیدنی استرالیا در دادگاه که کاملا دیده می‌شود که  ریکی چطور با پا ضربه‌ای محکم به سر مرد جوان وارد می‌کند، با نظر هیات منصفه دادگاه این مرد را بیمار خطرناک خطاب کرد و دستور داد تا از سلول انفرادی به آسایشگاه روانی انتقال یابد.

گزارش پلیس که به طور کامل در جلسه دادگاه قرائت شد، نشان می‌دهد که این مرد روانی طی 2 ساعت در سراسر سیدنی 4 حمله مشابه به رهگذران داشته است. وی پس از حمله به یک رهگذر کیف و وسایل او را می‌ربود و با خونسردی محل حادثه را ترک می‌کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار