اظهارات عجیب دل بوسکه درباره کاسیاس

سرمربی پیشین اسپانیا پس از اعلام بازنشستگی همه چیز را درباره وضعیت کاسیاس در تیم ملی گفت.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی پیشین اسپانیا پس از اعلام بازنشستگی همه چیز را درباره وضعیت کاسیاس در تیم ملی گفت.

بامداد جمعه ویسنته دل بوسکه اعلام بازنشستگی و از هدایت تیم ملی اسپانیا کناره گیری کرد. سرمربی اسپانیولی پس از آن با لارگرو درباره ایکر کاسیاس گلر باسابقه و البته نیمکت نشین تیمش در یورو 2016 صحبت کرد.

دل بوسکه گفت: مطمئنم کاسیاس از من ناراحت شده است آن را می فهمم. هیچگاه به من نگفت که دوست ندارد بازی کند.

سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا افزود: تنها با کاسیاس خداحافظی نکردم. هو شدنم توسط هواداران مادریدی باورکردنی نبود. کاسیاس حرف من و کادر فنی را نمی فهمید و در شرایط مشابهی با هم تیمی هایش قرار نداشت. با این حال یکی از بازیکنان محبوبم بود.

دل بوسکه در ادامه اظهار کرد: کاسیاس تنها از ما (کادر فنی) عصبانی بود. با صداقت کامل این موضوع را می گویم. با هم تیمی هایش خیلی خوب بود. مطمئنم این موضوع را در آینده حل خواهیم کرد. در ارتباط با او اشتباهی نکردیم. باعث افتخار است که ایکر چنین موفقیت هایی را با تیم ملی به دست آورده است.

او در پایان گفت: دیگر بازیکنان مشکلی با تیم نداشتند. تنها این اتفاق در ارتباط با کاسیاس رخ داد. با این حال بی نظمی در تیم ملی وجود نداشت. از او دلخور نیستم. 9 سال است که ایکر را می شناسم و احترام زیادی به او می گذارم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار