سانتوس : یک گام دیگر به هدفمان نزدیک تر شدیم

سرمربی پرتغال از صعود تیمش به دیدار نیمه نهایی ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا، پرتغال با برتری برابر لهستان در ضربات پنالتی راهی دیدار نیمه نهایی یورو 2016 شد تا حریف ولز یا بلژیک شود.

فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال بعد از صعود تیمش گفت:‌ یک گام دیگر به هدف ما نزدیک تر شدیم. لهستان بازی را خیلی خوب شروع کرد ولی ما برنامه داشتیم و می خواستیم با حضور کاروالیو و سانچس فضا را برای هافبک های آنها تنگ کنیم. در نیمه دوم از بازیکنانم خواستم میلک را بیشتر مهار کنند و با حضور نانی و سانچس توانستیم به این مهم برسیم. به نظرم شایسته این بودیم که به دیدار نیمه نهایی برسیم. لهستان بازی خوبی انجام داد ولی عادلانه این بود که ما به مرحله بعد برسیم که اینطور نیز شد.

سانتوس در ادامه گفت: بازی بسیار پرفشاری داشتیم و می دانم بازیکنانم خسته هستند و در این مقطع لازم است که سیستم چرخشی داشته باشم تا به همه بازی برسد. در دیدار نیمه نهایی نیز مثل این دیدار با تمام قوا به میدان برویم تا به هدفمان برسیم. من به کارم ایمان دارم و مطمئن هستم موفق خواهیم شد. اکنون تنها به این دیدار فکر می‌کنیم. این بازی ما را یک قدم دیگر به هدفمان نزدیک کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار