X بستن تبلیغات
5. Fixed

اعلام زمان ثبت‌نام فرهنگیان برای دریافت «تک کارت سرمایه»

ساعت24-حسین روحی در گفت‌وگویی به اعلام جزئیات ثبت‌نام فرهنگیان برای دریافت «تک کارت سرمایه» پرداخت و گفت: تک کارت، کارت چند منظوره‌ای است که با همکاری بانک سرمایه و آموزش و پرورش برای فرهنگیان سراسر کشور صادر خواهد شد.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از فرهنگیان ۱۵ استان کشور خواست تا اطلاعات پرسنلی تقاضای صدور تک کارت سرمایه خود را در سامانه پروفایل فرهنگیان ثبت کنند.

وی افزود: این کارت و بهره‌گیری از قابلیت کارت بانکی به عنوان ابزاری کارآمد جهت پاسخگویی به نیاز فرهنگیان و تجمیع خدمات رفاهی آنها طراحی شده است و کارت پرسنلی، کارت بانکی، کارت کیف پول الکترونیکی برای استفاده در مترو و اتوبوس‌های بی. آر. تی، کارت تردد و کارت بیمه تکمیلی را شامل می‌شود.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این کارت با هدف ساماندهی و تجمیع خدمات رفاهی فرهنگیان صادر می‌شود و در آینده نزدیک کارکرد خرید کالا به شیوه اقساطی و با تخفیف را نیز شامل خواهد شد، گفت: خرید کالا از طریق تک کارت هنوز عملیاتی نشده، اما قرار است با فروشگاه‌هایی عقد قرارداد شود و فرهنگیان بتوانند تا سقف معینی متناسب با توان خود اقدام به خرید کالا کنند.

روحی در ادامه ضمن اعلام اینکه همکاران فرهنگی در حال حاضر طی دو مرحله به سامانه پروفایل فرهنگیان به آدرس www.profile.medu.ir مراجعه کرده و اطلاعات پرسنلی تقاضای صدور کارت را ثبت کنند، گفت: ۱۵ استان کشور شامل استان تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، مازندران، گیلان، اصفهان، گلستان، قم، قزوین، خوزستان، کرمان، البرز، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در مرحله اول تا پایان مردادماه فرصت دارند تقاضای خود را ثبت کنند.

وی افزود: زمان ثبت‌نام فرهنگیان در ۱۵ استان دیگر نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این کارت برای افرادی که از بیمه تکمیلی استفاده می‌کنند، قابلیت استفاده در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی را دارا خواهد بود، گفت: به این ترتیب فرهنگیان با دریافت تک کارت، نیازی به ارائه معرفی‌نامه به مراکز درمانی نخواهند داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار