چگونه در سفر بدون خانواده خیال مادرتان را راحت کنید؟+تصاویر

بيشتر افراد چنين تجربه اي داشته اند که در مسافرت ها بايد مدام با مادرشان تماس گرفته و او را از سالم بودن خودشان مطلع کنند.

سفر بدون خانواده

مادرها همواره نگران فرزندان شان هستند، و قطعا بيشتر افراد چنين تجربه اي داشته اند که در مسافرت ها بايد مدام با مادرشان تماس گرفته و او را از سالم بودن خودشان مطلع کنند.

يک جهانگرد بلژيکي روشي جالب را براي اين کار انتخاب کرده است.

چگونه در سفر بدون خانواده خیال مادرتان را راحت کنید؟

Jonathan Quinonez از بروکسل، 27 سال سن دارد و در مسافرت هايش آرامش خيال مادرش را حتما در نظر مي گيرد! او کاري را کرده که بسياري از افراد دوست دارند انجام دهند. از شغلش استعفا داده و هر چه داشته فروخته و زندگي اش را به مسافرت و جهانگردي مي گذارند.

او وقتي وارد کوبا شد دريافت که برقراري ارتباط مستقيم با خانواده اش کار سختي است، بنابراين به جاي استفاده از اسکايپ به سراغ اينستاگرام رفت و اکانتي با نام @momimfine را ساخت.

چگونه در سفر بدون خانواده خیال مادرتان را راحت کنید؟

سپس هر چند روز يک عکس از خودش، در حاليکه علامتي با نوشته ي "Mom I’m Fine" (مادر، من خوب هستم) را در دست داشت به اشتراک مي گذاشت.

البته خانواده ي او تنها کساني نيستند که اين اکانت را دنبال مي کنند، بلکه او حالا بيش از 50 هزار فالوئر دارد. Quinonez اميدوار است که بتواند به سفرهايش ادامه دهد و براي ماجراجويي هاي آينده اش به دنبال اسپانسر مي گردد.

او مي گويد: "آرزو دارم بتوانم به سياحت جهان ادامه دهم، و پيامي مثبت را مخابره کرده و موجب خنده ي آدم ها بشوم. خوشحالم که عکس هايم باعث تشويق افراد براي ديدن جهان شده اند."

البته هر اتفاقي هم که بيفتد او قطعا مادرش را بي خبر نخواهد گذاشت.

چگونه در سفر بدون خانواده خیال مادرتان را راحت کنید؟

ایران ویچ

اخبار مرتبط:

چگونه سفر گروهی خوبی داشته باشیم؟

نکاتی برای سفر ایده ال جاده ای با خانواده+تصاویر

نکات مهمی برای لذت بخش شدن سفر خانوادگی!!

سفر خانوادگی اوباما به روسیه (تصویری)

نکات مهم برای برنامه ریزی خوب و ایده ال سفر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار