X بستن تبلیغات
5. Fixed

دو بمب در راه استقلال / جدایی دو ستاره به کجا رسید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، این روزها وضعیت چهار گزینه برای استقلالی ها خیلی مهم شده است. اینکه امید ابراهیمی کی تمدید می کند؟ موضوع پیشنهاد ترکیه سجاد شهباززاده چی است؟ و اینکه آیا پژمان منتظری و احسان حاج صفی به جمع آبی پوشان اضافه خواهند شد یا خیر.

 

در ادامه آخرین شرایط این 4 گزینه را بررسی می کنیم:

 

 

* امید ابراهیمی:

ابراهیمی پس از اتمام لیگ تصمیم به لژیونر شدن داشت اما به نظر می رسد پیشنهاد تیم های حوزه خلیج فارس مورد قبول امید قرار نگرفت و او در آستانه بازگشت به استقلال است.

 

امید که روز سه شنبه به باشگاه استقلال رفته بود نتوانست با مسئولین این تیم توافق کند. قرار است ابراهیمی امروز نیز با یکی از مقامات باشگاه جلسه دارد و چنین گمان می رود که خروجی این جلسه به امضای نهایی منتهی شود.

 

 

* سجاد شهباززاده:

شهباززاده یک پیشنهاد مکتوب از تیم آنالیا اسپورت ترکیه به مبلغ 275 هزار یورو دارد. طبق بندی که در قرارداد وی با استقلال می باشد، او باید در صورت داشتن پیشنهاد خارجی یک سوم این مبلغ را به باشگاه استقلال پرداخت نماید.

 

اما مسئولین باشگاه فکر می کنند که این پیشنهاد ساختگی است و اصل قضیه چیز دیگری است. مذاکرات با این بازیکن به صورت رو در رو ادامه دارد. گفته می شود سجاد یکی از گزینه های برانکو ایوانکوویچ برای جانشینی مهدی طارمی هم هست.

 

 

* احسان حاج صفی:

این بازیکن به علیرضا منصوریان اعلام کرده که تا پایان رقابت های یورو در آلمان است و بعد از اتمام یورو برای انجام مذاکرات مستقیم به تهران خواهد آمد. گمان می رود حاج صفی به استقلال نزدیک باشد. خیلی.

 

 

* پژمان منتظری:

علیرغم این که تا به حال دو بار اعلام شده که باشگاه الاهلی تمایلی به ادامه همکاری با این بازیکن ندارد، اما باشگاه قطری هنوز اقدام به فسخ قرارداد با منتظری نکرده. در صورت جدایی منتظری از الاهلی، قطعا مقصد بعدی او استقلال خواهد بود.

 

 

* وضعیت لیست استقلال:

بعد از جدایی علیرضا رمضانی از استقلال، لیست بازیکنان بزرگسال این تیم با احتساب امید ابراهیمی 16 نفر شده است. این بدان معناست که استقلال هم برای حاج صفی و هم برای منتظری در صورت حضور در استقلال جای خالی دارد.

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار