اسرائیل مسلمانان را رایگان به مسجد الاقصی می‌برد !

اسرائيل اعلام كرده است كه همه هزینه های مربوط به حضور مسلمانان در مسجد الاقصی از تمام مناطق فلسطین اشغالی را تقبل خواهد کرد. براساس اين طرح، دراين ماه ، برنامه هاي منظمي براي نقل و انتقال نمازگزاران مسلمان از مناطق مختلف فلسطين اشغالی به مسجدالاقصي، با هزینه دولت ترتيب داده خواهد شد.

  رژیم صهیونیستی طرح بی‌سابقه‌ای را برای حضور مسلمانان در مسجد الاقصی در ماه رمضان اجرا می‌کند.

به گزارش پایگاه " المصدر"، اسرائيل اعلام كرده است كه همه هزینه های مربوط به حضور مسلمانان در مسجد الاقصی  از تمام مناطق فلسطین اشغالی را تقبل خواهد کرد. براساس اين طرح، دراين ماه ، برنامه هاي منظمي براي نقل و انتقال نمازگزاران مسلمان از مناطق مختلف فلسطين اشغالی به مسجدالاقصي، با هزینه دولت ترتيب داده خواهد شد.

از زمان اشغال فلسطین، این نخستین بار است که رژیم صهیونیستی چنین طرحی را اجرا می کند.
از سوی دیگر، اسرائیل اعلام کرده است که تا پایان ماه رمضان ورود غیر مسلمانان به مسجد الاقصی ممنوع خواهد بود.

کارشناسان معتقدند که این اقدام اسرائیل طرحی فریبکارانه است که از سویی برای تطهیر چهرۀ این رژیم و سر پوش گذاشتن بر انبوه جنایت های آن علیه مسلمانان و قدس انجام می شود، و از سوی دیگر با منع غیر مسلمانان از ورود به مسجد الاقصی سعی دارد مانع بروز درگیری میان مسلمانان و یهودیان شود. مسجد الاقصی درماه های اخیر بارها صحنه درگیری مسلمانان با صهیونیست هایی بوده است که با ورود به حریم مسجد الاقصی، حرمت آن  را شکسته اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار