X بستن تبلیغات
5. Fixed

واکنش تند مدیربرنامه های پوگبا به کنایه لینه کر

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیربرنامه های پل پوگبا به کنایه ستاره پیشین فوتبال انگلیس واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، مینو رایولا درباره توییت گری لینه کر در جریان بازی فرانسه و جمهوری ایرلند در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 مبنی بر اینکه بیش از هر بازیکن دیگری در دنیا درباره پل پوگبا مبالغه می شود به شبکه Rai Sport ایتالیا گفته:" زمانی که کسی پول می گیرد تا درباره موضوعی حرف بزند، بدین معنی نیست که می داند چه بر زبان می آورد.

با توجه به کیفیت بازی پوگبا و قیمت بازیکنانی که در اروپا جابجا می شوند اتفاقا باید بگویم به اندازه کافی درباره توانایی های پوگبا صحبت نمی شود. پوگبا چقدر ارزش دارد؟ بیشترین مقداری که یک باشگاه حاضر شود برای او پرداخت کند. 

فقط به قیمت میچی باتشوایی که روی نیمکت بلژیک و مارسی می نشیند نگاه کنید. با 40 میلیون یورو دارد به چلسی می رود. گری لینه کر نمی داند راجع به چه چیزی صحبت می کند. به یاد دارم که گفت اگر رانیری با لسترسیتی فاتح لیگ برتر شود با لباس زیر در تلویزیون ظاهر خواهد شد. همین مسئله همه چیز را درباره شخصیت او به شما می گوید."

2031

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار