چه بازیکنانی نیمه نهایی یورو را از دست می دهند؟ +عکس

در مجموع 45 بازیکن در معرض خطر محرومیت از دیدارهای نیمه نهایی یورو 2016 هستند.

به گزارش مشرق، سایت فرانس فوتبال نگاهی کرده به فهرست بازیکنانی که در صورت گرفتن کارت زرد در مرحله یک چهارم نهایی فرصت همراهی تیمشان را در نیمه نهایی از دست می دهند.

مانشافت و لا نازیوناله  در حالی در شهر بوردو مقابل هم قرار می گیرند که هر 3 مدافع میانی ایتالیا و هر دو مدافع میانی آلمان باید مواظب باشند کارتی از داور بازی دریافت نکنند. بونوچی، بارزالی، کیه لینی هر سه قبلا اخطار گرفته اند. آنطرف هم بوآتنگ و هوملس وضعیتی مشابه دارند. ولی این مسئله تنها شامل مدافعین نمی شود: از آلمانی ها خدیرا، اوزیل و از شاگردان آنتونیو کونته  ادر، پله، ده روسی و زازا هم با همین خطر مواجهند.

چه بازیکنانی نیمه نهایی یورو را از دست می دهند؟ 

چه بازیکنانی نیمه نهایی یورو را از دست می دهند؟

تیم ملی ایسلند هر چهار بازی خود را با 11 نفر فیکس و بدون تغییر شروع کرده است و اکنون به جز راگنار سیگوردسون، مدافع وسط این تیم، همه بازیکنان یک اخطاره هستند.
روز پنج شنبه، مدافعین لهستان و پرتغال نیز باید حواس شان را جمع کنند. چون ژدرژزیک، پازدان و لوکاژ(همچنین ماشینسکی و گروسیکی) از لهستان و په‌په و کاروالیو از پرتغال هم یک اخطاره هستند.

 

چه بازیکنانی نیمه نهایی یورو را از دست می دهند؟
از تیم ولز  فقط آرون رمزی امکان دو اخطاره شدن مقابل بلژیک دارد؛ در صورتی که لیست بلژیکی ها طولانی است: مونیر، فرتونگن، ویتسل، فلینی و باتشوایی.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار