فرصت عضویت در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی تا ۲۰ تیر تمدید شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات استان، اعضا با ارایه معرفی جدید، کپی کارت ملی و شناسنامه، سه قطعه عکس سه در چهار و فیش عضویت سالانه خود به مبلغ ۲۰۰ هزار ریال به حساب شماره ۱۹۰۹۵۴۶۱۰۷ خانه مطبوعات استان در بانک ملت شعبه میدان قطب تبریز نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنند .

در صورت عدم ارایه مدارک مورد نیاز عضویت آنها تمدید نمی شود و خبرنگاران برای بهره مندی از هر گونه خدمات رایگان درمانی، بهداشتی و آزمایشگاهی که مختص خبرنگاران عضو این خانه است باید عضویت خود را تمدید یا عضو خانه مطبوعات آذربایجان شرقی شوند .

خانه مطبوعات آذربایجان شرقی همچنین با دستگاه های مختلف فرهنگی و آموزشی رایزنی کرده تا در آینده نزدیک خدمات جدید صنفی و رفاهی به خبرنگاران استان ارائه کند .

بر اساس این گزارش، فراخوان کلاس های مقدماتی و تکمیلی برای خبرنگاران و علاقمندان نیز منتشر شده که همه روزه نام نویسی از افراد در محل خانه مطبوعات استان انجام می شود .

خانه مطبوعات آذربایجان شرقی سال ۸۸ تاسیس شده، در حال حاضر حدود ۲۵۰ عضو دارد و سال دوم سومین دوره فعالیت خود را تجربه می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار