X بستن تبلیغات
5. Fixed

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی+تصاویر

این مجموعه شامل چهار ست کیف و کفش است که بختیاری برای هر یک از آنها استایلی بهخصوص را انتخاب کرده است.

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی

ست تابستانی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر عجیبی است؛ نه نقشهای خیره کننده ای در سینما و تلویزیون داشته و نه موفقیتی جهانی در حوزههای دیگر فعالیتش کسب کرده است. با این حال او را باید یکی از موفقترین چهرههای اینستاگرام به حساب آورد چرا که یکی از پرطرفدارتین صفحه های فارسی در این شبکه مجازی را او مدیریت میکند.

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی

همانطور که می‌دانید بسیاری از چهره‌های سرشناس بهخصوص بازیگران، شغل دومی برای خود دارند و علاوه بر فعالیتی که در عرصه بازیگری دارند در کسب و کار  هم حرفهای فعالیت‌ میکنند. برخی از آنها در کار بیزینس و تجارت هستند، برخی هم مثل پردیس افکاری با اعتراض به رویآوردن شغل دوم بازیگران و اینکه خود نمی‌توانند در تجارت کاری بکنند به شبکه جم می‌پیوندند!

محبوبیت بختیاری باعث شده تا او اغلب، بهترین گزینه برای تبلیغ برندهای مختلف باشد؛ او از آن دست بازیگران دو شغله یا بهتر است بگوییم چند شغله است که همه فعالیتهایش مورد توجه قرار میگیرد؛ در حال حاضر او یکی از شرکای اصلی شرکتی است که تولیدکننده کیف و کفش چرم محسوب میشود، سردبیر یک مجله است و ... . در تازهترین عکسهایی که از بهنوش بختیاری منتشر شده، او را باز هم به عنوان مدل عکسهای کیف و کفش برندی میبینیم که در مدیریت آن سهیم است. این عکسها مربوط به مجموعهای تابستانی از کیف و کفش است.

این مجموعه شامل چهار ست کیف و کفش است که بختیاری برای هر یک از آنها استایلی بهخصوص را انتخاب کرده است:

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی

استال تابستانه بهنوش بختیاری

 استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی

یکی از این ستها در مجموعه تابستانی برند متبوع بهنوش بختیاری، کیف رودوشی قرمزی است با کفشی اسپرت ترکیبی از سفید و قرمز. او این کیف و کفش را با مانتویی سفید و طرحدار، شالی یکسره سفید و شلواری مشکی ست کرده است. البته این ست شامل دو عکس است؛ یکی با شالی سفید و دیگری شالی نخودی.

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی

ست دوم، ترکیب رنگهایی نزدیکتر دارد؛ این بار کیف، دستی است و به رنگ قهوهای و خردلی. کفش هم به همین رنگ است، چنانچه از هماهنگی کیف و کفش در رنگ انتظار میرود. در یکی از عکسهای این ست، او شالی همرنگ با قسمتی از کیف و کفش یعنی قهوهای به سر کرده و در دیگری شالش ترکیبی از همه رنگهای ستش محسوب میشود؛ یعنی طوسی، زرد و قهوهای. همه این رنگهای نسبتاً خنثا را مانتوی زرد این بازیگر، زندگی و طراوت بخشیده است. مانتوی او در هر دو عکس یکی است.

استایل سوم، کمی رسمیتر به نظر میرسد؛ کیف و کفش هر دو چرم مشکیرنگ است. کیف، رودوشی و کفش تقریباً روباز است. بختیاری این کیف و کفش را با شلواری مشکی و همان مانتوی زرد ست کرده به همراه شالی این بار زرد و طرحدار؛ در طرحهای این شال، هیچ یک از رنگهای ست لباس و کیف و کفش او به چشم نمیخورد تا نمونهای باشد برای ستهایی که ترکیب مبتنی بر تکرار رنگها را لازمه ستکردن نمیبینند.

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست های تابستانی

ست چهارم از مجموعه تابستانی برند خانم بختیاری، کفشی پاشنه بلند و مشکی است به همراه کیفی به همین رنگ. هر دو را میتوان رسمیترین و مجلسی ترین ست این مجموعه تابستانی به حساب آورد. جز استایل سراسر مشکی این ست که البته با شالی بنفش کمی تلطیف شده و مناسب فصل تابستان شاید نباشد، میتوان گفت، این استایل رسمی، زیبا و هماهنگ است.

مدانلاین

اخبار مرتبط:

خاص ترین ست های رنگی برای تابستان 2016 +تصاویر

ست لباس تابستانی مخصوص دختر خانم های شیک پوش ! +تصاویر

شیک ترین ست های لباس زنانه مخصوص مهمانی های بهار و تابستان+تصاویر

زیباترین ست های جذاب لباس رنگی برای تابستان + تصاویر

بهترین ست ها برای تابستان/ خوش پوشی خانم ها در فصل گرما+تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار