7 دیوارکوب تزیینی برای طراحی دیوار منزل

دیوار: تزیین دیوار هواره نقش موثری در زیبا سازی و جلوه بخشیدن به فضای دکوراسیون داخلی شما دارد، دیوارکوب ها در این زمینه شرایط ایده آلی را برای تزیین و جلوه بخشیدن به فضای دکوراسیون داخلی شما ایجاد می کند. دیوارکوب ها انواع مختلفی دارند که به عنوان پوشش های دیواری در بخش های مختلف فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. امروز در چیدانه می خواهیم دیوارکوب ها را بخش های مختلف دکوراسیون بررسی کنیم با ما همراه باشید.

دکوراسیون راهرو منزل در سوهانک تهرانتصویر عرفان شریف

عکاس: 

دیوارکوب ورودی

استفاده از دیوار کوب در فضای ورودی خانه ها می تواند جذابیت این فضا را دو چندان کند، اگر می خواهید چهره ی متفاوتی به فضای ورودی خود ببخشید این دیوارکوب ها می تواند در قالب پوشش دیوار و یا دیوارکوب تزیینی اجرا شود. حتی می توانید از انواع مختلف دیوار کوب برای این فضا استفاده کنید.

 دیوارپوش طرح سنگ در بازسازی و نوسازی کاری از دکوراسیون هوگرتصویر شرکت دکوراسیون داخلی هوگر

دیوارکوب فضای نشیمن

دیوارکوب در فضای نشیمن می تواند به گونه های مختلف ایجاد شود. در واقع تغییر یک دیوار در فضای نشیمن می تواند تغییر منحصر به فردی در فضای شما ایجاد نماید کافی است یکی از دیوارهای خود را انتخاب کنید و با استفاده از دیوارکوب های خاص آن را تغییر دهید.

 مبل سلطنتی کلاسیک در دکوراسیون نشیمنتصویر پاک چوب

دیوارکوب پلکسی گونه ای دیگر از دیوار کوب های پر طرفدار هستند که در طرح ها و رنگ های متفاوت می توانید در دکوراسیون نشیمن خود از آن ها استفاده نمایید.

 اپن آشپزخانه ام دی افتصویر مانی فرم

دیوارکوب فضای آشپزخانه

این دیوارکوب معمولا برای دیوار بین کابینت انتخاب می شود. و چهره ی منحصر به فردی به فضای آشپزخانه شما می بخشد این دیوارکوب می تواند از هر جنسی انتخاب شود و ظاهر فضای شما را تغییر دهد.

 دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ در دکوراسیون اتاق خوابتصویر آپادانا کامپوزیت

دیوارکوب فضای اتاق خواب

دیوار کوب فضای اتاق خواب معمولا برای بخش هایی مانند دیوار پشت تخت استفاده می شود و چهره ی متفاوتی به فضای شما می بخشد.

 عکس نمونه کارهای اجرایی ایده آل پنلتصویر دیوارپوش دکوراتیو ایده آل پنل

بخشی از یک دیوار هم می تواند نقطه ی قوتی برای دکوراسیون اتاق شما محسوب شود و ظاهر خاصی با دیوار کوب های متفاوت مانند دیوارکوب mdf و دیوارکوب pvc و.. به آن ببخشید.

 عکس نمونه کارهای مبلمان اتاق کودک و نوجوان آپاداناتصویر مبلمان اتاق کودک و نوجوان آپادانا

دیوارکوب اتاق کودک

این دیوار کوب می تواند در طرح ها و نقش های خاص فانتزی حتی دیوارکوب سه بعدی مورد استفاده قرار بگیرند و ظاهر اتاق کودک شما را تغییر اساسی بدهید.


خوشحال می شویم اگر شما هم ایده های خود را از طریق همکاری با تحریریه چیدانه برای ما ارسال کنید تا برای تولید مطالب از آن ها استفاده کنیم. 


نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار