بررسی زمینه‌های همکاری مشترک در دیدار سفیر هلند با دکتر امین‌زاده

معاون حقوقی ریاست جمهوری و سفیر هلند در تهران بعد از ظهر چهارشنبه زمینه‌های همکاری دو کشور در امور حقوقی و دیگر عرصه‌ها از جمله راهکارهای مدیریت استحصال و مصرف آب را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،دکتر الهام امین زاده در این دیدار خواستار اطلاع و استفاده از تجربیات هلند در زمینه‌های قانونگذاری و رویه‌ها و روندهای حقوقی این کشور شد و گفت: هلند با توجه به استقرار نهادهای حقوقی بین‌المللی، به نوعی مهد حقوق در دنیاست.

معاون حقوقی ریاست جمهوری همچنین با اشاره به تجربیات و دستاوردهای هلند در زمینه استحصال،‌ نگهداری و مصرف آب خواستار ایجاد زمینه تعامل بین متخصصان کشورمان در این عرصه با متخصصان هلندی شد.

خانم سوزانا ترستال سفیر هلند نیز در این دیدار ضمن ارائه توضیحاتی درباره روندهای حقوقی و قانونگذاری در کشورش، برای تعریف پروژه‌های مشترک بین هلند و ایران اظهار تمایل و آمادگی کرد تا متخصصان دو کشور بتوانند در عرصه علمی و عملی با یکدیگر همکاری کنند.

وی همچنین نسبت به سفر هیاتهایی از کشورمان به هلند برای گفتگو درباره زمینه‌های همکاری مشترک در عرصه‌های حقوقی و استحصال و مصرف آب اظهار علاقمندی کرد.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار