انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی تمدید شد

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، در نامه معاون آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی آمده است: آزمون‌های ملی در حوزه علوم پزشکی از جمله حیطه های بسیار حساس و مهم است که نقش اساسی در ارزیابی توانمندی‌های داوطلبان و گزینش متناسب دانشجویان برای رشته‌ها و مقاطع مختلف دارند. در این میان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی به لحاظ تعداد زیاد شرکت کنندگان و تعدد رشته‌ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

نظر به اظهارات تعدادی از شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال 1395 مبنی بر بروز برخی اشتباهات در روند نمره دهی و صدور کارنامه آزمون، مقتضی است به منظور جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان از هر حیث و با اطمینان بخشی به جامعه دانشجویی در خصوص امنیت برگزاری آزمون از طرح سوال تا اعلام نتایج نهایی، هرچه سریع تر کمیته ای را برای بررسی مجدد نتایج و کارنامه‌های علمی شرکت کنندگان تشکیل داده و ضمن بررسی مجدد این فرآیند، نسبت به صدور کارنامه های اصلاح شده اقدام و نتیجه را به اینجانب منعکس شود.

در این راستا ضروری است بازه‌های زمانی لازم برای انتخاب رشته و موارد دیگر از این قبیل تمدید شود تا داوطلبان با آرامش لازم در این زمینه اقدام کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار