دعوت امام جمعه مشهد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در پیامی ضمن حمایت از مسلمانان ستم‌دیده فلسطین از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد و خواستار حضور پرشور آنان در این راهپیمایی شد.

در این پیام آمده است: استکبار جهانی در راستای هدف شیطانی خود در براندازی اسلام با ایجاد مولودی نامشروع در منطقه همچون اسرائیل ناپاک جبهه اسلام ستیزی را به‌وجود آورد و در اجرای این نیت ابلیسی بیش از هفتاد سال است از هیچ جنایت ضد انسانی کوتاهی نکرده است.

در ادامه این پیام تأکید شده است: ملت مظلوم فلسطین در صف مقدم مورد انواع مظالم و نابکاری‌ها قرار گرفته‌اند و قبله اول مسلمین، قدس شریف هدف انواع اهانت ها و قداست زدایی‌ها واقع شده است.

آیت‌الله علم‌الهدی در این پیام افزوده است: بر حسب ابتکار امام بزرگوار قهرمان، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان زمان تشکیل یک جبهه جهانی اسلام در مبارزه با استکبار و صهیونیست به نام روز جهانی قدس نام گرفت.

این پیام تأکید کرده است: از شما مردم شهید پرور و غیور خراسان دعوت می‌شود با شرکت در راهپیمایی این روز، با مشتهای گره کرده تنفر خود را از سرسخت ترین دشمنان خدا «آمریکا و اسرائیل» به‌عنوان تکمیل عبودیت پروردگار در ماه مهمانی خدا اظهار کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار