X بستن تبلیغات
5. Fixed

دعوت امام جمعه مشهد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در پیامی ضمن حمایت از مسلمانان ستم‌دیده فلسطین از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد و خواستار حضور پرشور آنان در این راهپیمایی شد.

در این پیام آمده است: استکبار جهانی در راستای هدف شیطانی خود در براندازی اسلام با ایجاد مولودی نامشروع در منطقه همچون اسرائیل ناپاک جبهه اسلام ستیزی را به‌وجود آورد و در اجرای این نیت ابلیسی بیش از هفتاد سال است از هیچ جنایت ضد انسانی کوتاهی نکرده است.

در ادامه این پیام تأکید شده است: ملت مظلوم فلسطین در صف مقدم مورد انواع مظالم و نابکاری‌ها قرار گرفته‌اند و قبله اول مسلمین، قدس شریف هدف انواع اهانت ها و قداست زدایی‌ها واقع شده است.

آیت‌الله علم‌الهدی در این پیام افزوده است: بر حسب ابتکار امام بزرگوار قهرمان، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان زمان تشکیل یک جبهه جهانی اسلام در مبارزه با استکبار و صهیونیست به نام روز جهانی قدس نام گرفت.

این پیام تأکید کرده است: از شما مردم شهید پرور و غیور خراسان دعوت می‌شود با شرکت در راهپیمایی این روز، با مشتهای گره کرده تنفر خود را از سرسخت ترین دشمنان خدا «آمریکا و اسرائیل» به‌عنوان تکمیل عبودیت پروردگار در ماه مهمانی خدا اظهار کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار