آواز خوانی “بهنوش بختیاری” در جشنواره فجر + عکس و فیلم

فیلم من با بازی کاملا متفاوت بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی در حالی در کاخ جشنواره نمایش داده شد که با استقبال بی نظیری روبرو شد.

بهنوش بختیاری بازیگر این فیلم هم در واکنش به استقبال حاضران کاخ جشنواره از فیلمش در تازه ترین پست اینستاگرام خود نوشت: 

 از آنجا که بازار اخبار مربوط به جشنواره این روزها حسابی داغ شده است بازیگران هم از صفحات شخصی خود برای تبلیغ فیلم هایشان استفاده می کنند.

یکی از این بازیگران سینمای ایران بهنوش بختیاری است که با بازی در فیلم "من" در جشنواره فیلم فجر حاضر شده است.

بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی  ، لیلا حاتمی ، ‌ آنونس فیلم من

بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی در فیلم من

بختیاری درباره این رویداد نوشت: امروز در سالن شهر قصه، سینما آزادی آنقدر از فیلم من استقبال شده که عده ای از مردم نازنین روی زمین نشستن.. و به سانس فوق العاده هم رسیده. به همین خاطر برای اون دسته از افرادی که پشت در بسته ماندن فردا چهارشنبه چهاردهم بهمن ترتیبی داده شد که در سالن اصلی سینما آزادی ساعت پنج عصر بتونن فیلم رو تماشا کنن. آخ الهی قبونتون برم که فیلمو دوست داشتید. خدایا شکرت. از نویسنده و کارگردان فیلم سهیل بیرقی بازم ممنون که فیلم به این قدرت و باحالی ساخته. بازیگران: لیلا حاتمی، بهنوش بختیاری، امیر جدیدی، مانی حقیقی، علیرضا استادی، علی منصور و سعید عطائیان.....یاعلی.

اینستاگرام بهنوش بختیاری ، ‌ آنونس فیلم من ، حجاب بهنوش بختیاری

اینستاگرام بهنوش بختیاری

«من» اولین فیلم بلند سینمایی سهیل بیرقی است که سعید سعدی و سعید خانی مشترکا آن را تهیه کرده اند. لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، علی منصور، سعید عطاییان و مانی حقیقی از بازیگران این فیلم هستند. خلاصه داستان: «ما رو نرقصون آذر!».

در ادامه میتوانید آنونس فیلم سینمایی من با بازی بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی را ببینید.

بهنوش بختیاری ، فیلم آواز خواندن بهنوش بختیاری در فیلم من

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار