تصاویر: 32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول

سرویس عکس و فیلم فردا: حمله تروریستی به فرودگاه بین المللی استانبول که ۳۲ کشته و بیش از ۸۸ زخمی بر جا گذاشت، موجب تخلیه فرودگاه و لغو پرواز ها شد. بنا به گزارش خبرگزاری راشا تودی،‌ در پی وقوع سه انفجار انتحاری در فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول ۳۲ نفر کشته و ۸۸ نفر زخمی شدند.

وزیر دادگستری ترکیه نیز اعلام کرد که یکی از تروریستها با سلاح خودکار به سوی مردم آتش گشود و سپس خود را منفجر کرد.

طبق اظهارات یک مقام رسمی ترکیه که نخواست نامش فاش شود، نیروهای امنیتی در تلاش برای خنثی سازی این ‌عملیات تروریستی،‌ در ورودی این ترمینال به سوی مظنونان شلیک کردند. در پی این اقدام نیروهای امنیتی، دو مظنون بمبهای خود را منفجر کردند.

32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول
  32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول32 کشته در انفجار فرودگاه استانبول

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار