صاحبان خودرو برای برخورداری از خدمات استاندارد به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند

مدیرعامل خدمات پس از فروش مدیران خودرو:

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو با اشاره به عرضه قطعات تقلبی خودرو در بازار، گفت: صاحبان خودرو برای برخورداری از خدمات مطمئن به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند.

صاحبان خودرو برای برخورداری از خدمات استاندارد به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،رادین پیمان فر با اشاره به عرضه برخی قطعات تقلبی خودرو در بازار، اظهار داشت: واردکنندگان قطعات یدکی تقلبی باید جریمه شوند تا از واردات این نوع قطعات به کشور جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر قطعات تقلبی خودروهای چینی در بازار عرضه می‌شود، گفت: این قطعات ارزان‌تر از نمایندگی‌های شرکت‌های خودروساز به مشتریان عرضه می‌شوند اما کیفیت مناسبی ندارند.

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در ادامه از اجرای طرح بازدید تابستانی محصولات مدیران خودرو، چری خبر داد و گفت: این طرح به منظور افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان و با هدف بازدید و سرویس خودرو پیش از تعطیلات عید سعید فطر و آغاز موج جدید سفرهای تابستانی اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: طرح بازدید از ۸ تا ۱۵ تیر ماه به مدت یک هفته اجرا می‌شود و مشتریان می‌توانند با مراجعه به یکی از نمایندگان منتخب از مزایایی مانند تخفیف اجرت سرویس‌های ادواری، تخفیف اجرت شارژ گاز کولر، دریافت فیلتر هوای رایگان در صورت انجام سرویس ادواری، بازدید رایگان سیستم کولر و تهویه مطبوع و بازدید رایگان سیستم موتور برخوردار شوند.

صاحبان خودرو برای برخورداری از خدمات استاندارد به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار