Xبستن تبلیغات

۳۰ واحد صنفی متخلف در مشهد پلمب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، هادی شيرمحمدی با بيان اين مطلب اظهار كرد: با هدف ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اصناف، پیشگیری از تخلفات صنفی و حفظ قداست و حرمت ماه مبارک رمضان با برگزاری جلسات هماهنگی با اتاق اصناف و اتحادیه‌های مربوطه، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی و اماکن عمومی در شهر مشهد طی ۱۵ روز اول این ماه رمضان اجرا شد.

 شیرمحمدی افزود: در همین زمینه، مأموران نظارت بر اماکن عمومی مشهد با تشکیل تیم‌های نظارتی مشترک با اتحادیه‌های مرتبط از ۷۱۵ واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی بازدید کردند و به ۱۷۰واحد صنفی فاقد استانداردهای لازم تذکر دادند.

 رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی با بيان اينكه ۷۷ فقره اخطاریه تعطیلی نيز برای واحدهای صنف‍ی متخلف صادر شد، گفت: در اجرای این طرح، ۳۰واحد صنفی به علت رعایت نکردن قوانین، مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی در ماه مبارک رمضان با دستور مقام قضایی پلمب شد.

شیرمحمدی با تأکید بر این که هرگونه فعالیت صنفی عرضه موادغذایی و ارائه خدمات در رستوران‌ها، کترینگ‌ها، اغذیه فروشی‌ها، فست فودها، کافه‌ها، آب میوه فروشی‌ها و ... قبل از افطار ممنوع است، گفت: برابر ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، هر عملی که موجب خدشه‌دار شدن عفت عمومی شود، جرم محسوب شده و با مجرم برابر قانون رفتار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی پلیس امنیت عمومی و معاونت اجتماعی استان از قبیل نصب بنر در خصوص حفظ حرمت ماه مبارک رمضان در شهر مشهد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه رفتار مغایر شئون اسلامی در اصناف یا مراکز اقامتی، با پلیس ۱۱۰ یا اداره نظارت بر اماکن عمومی به شماره ۲۱۸۳۲۶۳ تماس بگیرند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار