ساخت درمانگاه دیر تسریع شود/توسعه درمانگاه‌های جم، کنگان و عسلویه

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی صبح سه‌شنبه در نشست با مدیران تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: امیدوارم در سالی که به نام سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مزین شده است، همه مسئولان دوشادوش یکدیگر در راستای توسعه همه جانبه استان، اقدام عملی کنند.

وی بیان داشت: از آنجا که من از کارشناسان وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستم، نسبت به آن اطلاعات زیادی دارم که می توانم با تکیه بر این اطلاعات به بخش بیمه و درمان استان کمک کنم.

 نماینده مردم شهرستان ها دیر، جم، کنگان و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر در جامعه، دولت رفاه نداریم اما رفاه دولتی داریم، افزود: شکوفایی این رفاه دولتی، متاثر از نظام اجتماعی است.

وی اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در امید به زندگی و سلامت جامعه دارد و امروز خوشحالم که این سازمان از حاشیه‌های ایجاد شده، فاصله گرفته و به جایگاه اصلی خویش و خدمت به جامعه برگشته است.

الماسی با تاکید بر اتحاد و همدلی موجود در بین نمایندگان استان، تصریح کرد: در راستای منافع مردم، در مجلس شورای اسلامی با سازمان تامین اجتماعی تعامل خواهیم داشت.

وی به دیدگاه مردم در خصوص اینکه سازمان تامین اجتماعی به میزانی که در این استان درآمد کسب کرده، خدمات رفاهی و پزشکی و درمانی، ارایه نداده اشاره کرد و افزود: با توجه به حضور مدیر با لیاقتی همچون خسروانی در تامین اجتماعی استان، مطمئنا شرایط بهتری در این حوزه پیش روی مردم خواهد بود.

بخش درمان در جنوب استان بهبود یابد

این نماینده مجلس ادامه داد: با توجه به خواست موکلینم برای بهتر شدن شرایط درمان و سلامت استان، آماده همکاری با سازمان تامین اجتماعی هستم.

الماسی بر تسریع احداث درمانگاه دیر تاکید کرد و افزود: ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی کنگان، احداث درمانگاه تامین اجتماعی در جم و توسعه بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی در عسلویه، مهمترین خواسته‌های شهروندان این شهرستان‌ها است که باید توجه ویژه به آنها صورت گیرد.

وی با اشاره به نبود بخش‌های دیالیز، زایشگاه و کودکان در بیمارستان عسلویه بر ضرورت توسعه این بیمارستان و راه‌اندازی بخش های تخصصی مورد نیاز مردم، تاکید کرد.

اولویت استخدام با نیروهای بومی باشد

نماینده مردم شهرستان ها دیر، جم، کنگان و عسلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اولویت استخدام بخش های مختلف بیمه و درمان تامین اجتماعی در حوزه جنوب استان باید با بومی های آن منطقه باشد که در حال تحمل شرایط سخت آب و هوایی و زیست محیطی آن هستند.

الماسی گفت: من در کنار مدیران بیمه و درمان تامین اجتماعی استان هستم و هرجا که در راستای منافع و مصالح مردم، نیاز به اصلاح قانون باشد، در این خصوص اقدام خواهم کرد.

گفتنی است در این نشست، نمایندگان استان از خدمات  مدیران  تامین اجتماعی استان و تشکیل این جلسه قدردانی کرده و قول همکاری و مساعدت لازم با این سازمان برای توسعه بخش های بیمه و درمان استان را اعلام کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار