تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه

وب‌سایت چیدانه: فرقی نمی کند کجای دنیا زندگی می کنید و یا از چه سطح و طبقه ی اجتماعی هستید بیشتر ما دوست داریم دکوراسیونی با کمترین هزینه اما لوکس و گران بها داشته باشیم! شاید در نگاه اول این موضوع کمی دور ذهن و غیر منطقی به نظر برسد اما گاهی می توان با کمترین هزینه و تغییرات جزیی فضای پیرامون خود را تبدیل به فضایی لوکس و گران بها کنیم. به همین منظور ما امروز ترفند های ساده و مقرون به صرفه ای برای شما در نظر گرفته است با ما همراه باشید.

گچبری های ساده برای دکوراسیون لوکس

گچبری کلاسیک برای دکوراسیون شاهانه یکی از مواردی است که به خوبی می تواند چهره ی دکوراسیون شما را دگرگون کند، این گچبری را علاوه بر سقف می توانید به عنوان قاب آینه ها و یا شومینه ها استفاده کنید و چهره ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید.

10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
انتخاب کفپوش چوبی برای دکوراسیون لوکسکفپوش چوبی یکی از مواردی است که در لوکس بودن فضای شما تاثیر به سزایی دارد. کفپوش های چوبی معمولا هزینه ی بالایی دارند اما شما می توانید به جای چوب طبیعی از کفپوش های طرح چوبی و یا کفپوش های لمینیتی موجود در بازار استفاده کنید که ظاهر منحصر به فردی به فضای شما خواهد بخشید.10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
انتخاب منسوجات لوکس برای دکوراسیوننیازی نیست برای تغییر ظاهر دکوراسیون خود مبلمان خود را عوض کنید، کافی است پارچه ی رو مبلی خود را از میان رنگ و طرح های لوکس انتخاب کنید و به سادگی ظاهر دکوراسیون خود را تغییر دهید.10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
کوسن های بزرگ برای دکوراسیون لوکس

همان طور که گفتم نیازی نیست برای تغییر ظاهر دکوراسیون خود مبل خود را عوض کنید کافی است به جای آن کوسن های خود را تعویض کنید و یا حتی کوسن های بزرگ به آن اضافه کنید با این کار ظاهری خاص به فضای خود خواهید بخشید.

10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
انتخاب پارچه مناسب برای کوسن ها وقتی کوسن را به مبلمان خود اضافه کرده اید با یک ترفند ساده می توانید ظاهر لوکس آن را چندین برابر کنید، کافی است برای آن پارچه های مخملی یا پارچه های ساتن با رنگ های لوکس و شاهانه انتخاب کنید تا ظاهر دکوراسیونتان منحصر به فرد تر شود.10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون لوکس

یک پالت رنگ ساده اما غنی به سادگی می تواند فضای دکواسیون شما را منحصر به فرد کند، اگر دوست دارید دکوراسیونی به سبک شاهزاده ها داشته باشید پیشنهاد من به شما انتخاب رنگ های اعیانی است که به خوبی می توانید با آنها دکوراسیون لوکس و کم هزینه داشته باشید.

10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
نورپردازی خاص برای دکوراسیون لوکسبرای داشتن یک دکوراسیون لوکس نیازی به خرید یک چلچراغ اعیانی ندارید! کافی است یک نورپردازی ایده آل داشته باشید و آن را با یک آباژور و لوستر خاص ترکیب کنید تا ظاهری محسور کننده به فضای شما ببخشد!10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
انتخاب رنگ سیاه برای درب هاتعجب نکنید! گاهی با برجسته کردن یک عنصر همیشگی در فضای داخلی می توانید چهره ی دکوراسیون خود را زیر رو کنید و زیبایی خاصی با کمترین هزینه به فضای داخلیتان ببخشید.10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
استفاده از دکوری های کریستالی در دکوراسیون لوکسیکی از لوازمی که در اکثر خانه های لوکس قرار دارد ویترین هایی پر از ظروف کریستالی است! اما من نمی خواهم به شما پیشنهاد یک ویترین کنده کاری شده و با ظروف کریستالی آلمانی را بدهم! بلکه پیشنهادم به شما این است که از فرو رفتگی های دیوار خود استفاده کنید و یک ویترین خودتان بسازید! کافی است چند طبقه قرار دهید و روی آن را با ظروف کریستالی ساده و وطنی پر کنید!10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!
رنگ طلایی برای دکوراسیون لوکسدست سازهای طلایی کم هزینه برای دکوراسیون لوکس! 10 راز دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار