اراده مسئولان دولتی در برخورد با جرائم اقتصادی بالاست

جانشین رییس پلیس آگاهی ناجا اراده مسئولان عالی نظام در مبارزه با جرائم اقتصادی را بالا و مطلوب ارزیابی کرد.

سردار مسعود منفرد در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه اراده دولت در برخورد با مفاسد اقتصادی و میزان همکاری اش با پلیس در این رابطه چگونه است، گفت: من این را به جرات می‌گویم که از بعد از اینکه فرمان مقام معظم رهبری در بحث جرائم اقتصادی ابلاغ شد همه سازمان ها به خصوص مسئولان دولتی در تلاش هستند تا اقدامات مطلوبی در این زمینه داشته باشند.

وی با بیان اینکه در این راستا جلسات مختلفی میان پلیس و دستگاه‌های مختلف برگزار شده است، گفت: درباره پلیس آگاهی باید بگویم در آن مواردی که در راستای ماموریت ما است انصافا همکاری خیلی خوبی انجام شده و علاوه بر دولت، قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور هم همکاری خوبی در پرونده‌هایی که ما پی‌جویی می‌کنیم دارند و برخوردهایی هم که با ما در این حوزه انجام می‌شود بسیار مطلوب است.

سردار منفرد با اشاره به طولانی بودن بروز نتایج این اقدامات اظهارکرد:‌ حالا در این بین اینکه ما چقدر موفق شدیم باید گفت که این یک کاری نیست که در یک مدت زمان کوتاهی بتوانیم به نتیجه برسانیم، قطعا این‌ها طول می‌کشد و باید همه سازمان ها دست به دست هم بدهند تا بتوانندجلوی این مساله و سواستفاده‌های احتمالی گرفته شود.

جانشین رییس پلیس آگاهی ناجا درباره اینکه آیا اراده موجود در مبارزه با فساد را مطلوب ارزیابی می‌کنید یا خیر، به ایسنا گفت: واقعا اراده خوبی وجود دارد و مسولان رده یک نظام واقعا در تلاشند که برخورد مناسبی با این موضوع داشته باشند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار