بررسی خودکشی دانشجوی بورسیه در کارگروه مجلس

به گزارش پارس نیوز،

محمدمهدی زاهدی در واکنش به خودکشی دانشجوی دکترای بورسیه در دانشگاه کاشان و اظهارنظرهای مختلفی که در این رابطه می‌شود، اظهار داشت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کارگروهی را تعیین می کنیم تا بر روی این حادثه کار کرده و علت آن را به دست بیاورند.

وی افزود: اگر قصوری از سوی مسئولان وزارت علوم و دانشگاه کاشان در ارتباط با وضعیت این دانشجو صورت گرفته باشد، با آن برخورد می کنیم و حتی اگر لازم باید موضوع را از مسیر قوه قضائیه نیز دنبال خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر روشن شدن ابعاد و زوایای این حادثه و پیگیری آن تا گام آخر، تصریح کرد: از وزارت علوم می خواهیم گزارش کاملی از وضعیت این دانشجو در حکم بورسیه و شهریه پرداختی وی به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارائه دهد و کمیسیون نیز قطعا برای پیگیری این حادثه کوتاه نمی آید.

پنجشنبه هفته گذشته ایوب آقایی دانشجوی ایلامی شاغل به تحصیل در دوره بورسیه دکترای شیمی در دانشگاه کاشان دست به خودکشی زد؛ بر اساس خبرهای منتشر شده در دانشگاه و اظهارات نزدیکان این دانشجو، وی از دانشجویان بورسیه دکترای دولت قبل بوده است که در دو سال اخیر مشکلاتی درباره حکم بورسیه وی ایجاد شده بود و باعث شده بود تا مدام موضوع را از طریق سازمان امور دانشجویان وزارت علوم پیگیری کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار