تشکیل کمپین برای منصرف کردن مسی

لیونل مسی امروز پس از شکست در فینال کوپا امه ریکا برابر شیلی، از تصمیم خود برای کناره گیری از تیم ملی آرژانتین خبر داد.

ورزش سه: لیونل مسی امروز پس از شکست در فینال کوپا امه ریکا برابر شیلی، از تصمیم خود برای کناره گیری از تیم ملی آرژانتین خبر داد.

بسیاری انتظار داشتند بامداد امروز لئو مسی به طلسم ناکامی هایش در تیم ملی پایان داده و سرانجام قهرمان یک جام شود ولی اینگونه نشد و آرژانتین در ضیافت پنالتی ها همچون سال گذشته مقابل شیلی شکست خورد. مسی هم یکی از پنالتی ها را از دست داد. این سومین فینال متوالی بود که مسی با آرژانتین در فینال متحمل شکست می شد.

فوق ستاره در پایان بازی در حالیکه بسیار ناراحت بود از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی خبر داد که برای همه فوتبال دوستان، به خصوص آرژانتینی ها غیرقابل تصور بود.

به همین منظور، نشریه OLE که پرتیراژترین نشریه ورزشی کشور آرژانتین محسوب می شود، کمپینی در شبکه های اجتماعی برای منصرف کردن مسی از خداحافظی تشکیل داده است. هشتگ " #NotevayasLeo "(لئو نرو) در توئیتر به همین منظور تشکیل شده و از مردم آرژانتین خواسته شده تا از این طریق علاقه شان به ماندن مسی در تیم ملی را به گوش وی برسانند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار