X بستن تبلیغات
5. Fixed

آپدیت اندروید 6 مارشملو برای Galaxy On7 سامسونگ عرضه شد

انصافا باید گفت سامسونگ حسابی هوای گوشی‌های تراز اول خود را دارد و هر روز شاهد انتشار آپدیت اندروید ۶ مارشملو برای یکی از این گوشی‌ها هستیم، این بار نیز باخبر شدیم که آپدیت اندروید ۶ مارشملو برای گلکسی On7 سامسونگ منتشر شده است.

اولین مدل گوشی گلکسی On7 در سال ۲۰۱۵ روانه بازار شد و مدل ۲۰۱۶ این گوشی نیز اخیراً در نتایج بنچ‌مارک با اندروید مارشملو ظاهر شده است. به این ترتیب مدل 2016 از ابتدا با اندروید 6 عرضه خواهد شد اما خوشبختانه سامسونگ هوای مدل ۲۰۱۵ گوشی گلکسی On7 را نیز داشته و این گوشی هم طعم اندروید مارشلمو را خواهد چشید.

ناگفته نماند که در حال حاضر گزارش شده است، تنها کاربران تُرک گلکسی On7 قادر به دریافت آپدیت اندروید ۶ مارشملو هستند؛ اما با توجه به شناختی که از سیاست‌های سامسونگ در خصوص عرضه آپدیت‌های اندروید سراغ داریم؛ انتظار می‌رود به زودی سایر کاربران گلکسی On7 مدل ۲۰۱۵ نیز طعم اندروید مارشملو را بچشند.

به لحاظ نرم ‌افزاری، گلکسی On7 مدل ۲۰۱۵ پس از دریافت این آپدیت به نسخه G600FXXU1APF8 ارتقا پیدا می‌‌کند. سامسونگ در حال حاضر در خصوص امکانات جدیدی که آپدیت اندروید ۶ مارشملو برای گلکسی On7 به ارمغان خواهد آورد سخنی مطرح نکرده؛ اما پیش‌بینی می‌شود امکان Doze Mode به همراه App Standby برای بهینه‌سازی مصرف باتری در کنار سیستم‌جدید مجوزها، ویژگی Now On Tap و سایر بهینه‌سازی‌های نسخه اندروید ۶ در آپدیت جدید On7 مشاهده شود.

gsmarena.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار