مدرن ترین لوسترهای فانتزی که در دکوراسیون تان می درخشند!

نورپردازی: فکر نمی کنم کسی باشد که بتواند خانه ای بدون نور و روشنایی را تصور کند. همه ما خوب اهمیت نور در طراحی دکوراسیون داخلی را می دانیم و به همین دلیل است که همان قدر که برای انتخاب مبلمان خانه وقت می گذاریم برای انتخاب لوسترها و روشنایی های خانه هم وقت می گذاریم. اما این روزها لوسترهای فانتزی حسابی مد شده اند و الحق هم که بسیار زیبا هستند، به همین دلیل ما هم تصمیم گرفتیم به شما بگوییم کدام لوستر فانتزی برای کدام فضای داخلی مناسب است. پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید. 

آویز کد ۱۴۲۵۵ روشنایی مجلسی

عکس آویز کد 14255 روشنایی مجلسی

نامشخص

آویز کد ۱۴۲۰۴ روشنایی مجلسی

عکس آویز کد 14204 روشنایی مجلسی

نامشخص

لوستر تی سرا طرح اسپیکا

لوستر تی سرا طرح اسپیکا

نامشخص

۱. لوسترهای فانتزی مناسب برای غذاخوری خانه 

اگر قرار است که برای غذاخوری خانه تان لوستر تهیه کنید، بهتر است برای انتخاب مدل مناسب به مدل میز و صندلی های غذاخوری تان نگاه کنید. اگر آن ها گرد هستند، بهتر است لوسترهای فانتزی ای که انتخاب می کنید هم گرد باشد، اگر هم مستطیل شکل هستند، بهتر است لوستر ها هم از طرح آن ها تبعیت کند. در بالا تعدادی از لوستر های مناسب برای میز غذاخوری را می توانید ببینید.

لوستر تی سرا طرح زنیا

لوستر تی سرا طرح زنیا

نامشخص

لوستر کد ۸۰۵۱/۱۲R روشنایی مجلسی

عکس لوستر کد 8051/12R روشنایی مجلسی

نامشخص

لوستر تی سرا طرح کورتن

لوستر تی سرا طرح کورتن

نامشخص

۲. لوستر های فانتزی برای نشیمن 

لوسترهایی که برای نشیمن خانه تان استفاده می کنید می تواند کمی پر کارتر و پر جزییات تر باشد. یعنی در واقع آن ها می توانند فانتزی ترین لوستر هایی باشند که در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده می کنید. البته در انتخاب این لوستر ها باید به سبک دکوراسیونی نشیمن تان نیز کمی توجه کنید. این طور نیست که لوسترهای فانتزی فقط برای سبک مدرن کاربرد داشته باشند، لوستر های فانتزی ای هم پیدا می شوند که با دیگر سبک های دکوراسیونی همخوانی دارند. 

آویز خطی روندا RNL آرپ دیزاین

آویز خطی روندا RNL آرپ دیزاین

۱,۲۱۰,۰۰۰ تومان

آویز ونتو VNP آرپ دیزاین

آویز ونتو VNP آرپ دیزاین

۴۱۰,۵۰۰ تومان

لوستر تی سرا طرح وینتگ

لوستر تی سرا طرح وینتگ

نامشخص

۳. لوستر فانتزی برای کتابخانه 

بهتر است قبل از انتخاب لوسترهای فانتزی برای کتابخانه تان حتما به نوع چیدمان مبلمان های این فضا توجه کنید تا ببینید که برای فضای کتابخانه تان لوسترهای فانتزی گرد مناسب تر است یا لوسترهای خطی، گرچه برای کتابخانه بهتر است لوسترهایی با نورهای متمرکز در نظر بگیرید.

[[nid:۵۸۴۰۲]]

چراغ آویز کالیگرافی

چراغ آویز هنری

نامشخص

لوستر کوچک ادواگالری

لوستر کوچک پلکسی ادواگالری

۴۰۰,۰۰۰ تومان

۴. لوستر های فانتزی برای طراحی دکوراسیون داخلی 

شاید شما بخواهید از لوستر های فانتزی تان به عنوان یک وسیله دکوری جذاب استفاده کنید، پس باید به دنبال خاص ترین نوع این لوستر ها باشید. در قسمت ویترین کالاهای چیدانه می توانید این نوع لوسترها را برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان را پیدا کنید. 

لوستر کد ۲ متال لوکس حامکو

لوستر کد 2 متال لوکس حامکو

نامشخص

لوستر کد۱ متال لوکس حامکو

لوستر کد1 متال لوکس حامکو

نامشخص

آویز لنترنا LNPM آرپ دیزاین

آویز لنترنا LNPM آرپ دیزاین

۷۳۴,۵۰۰ تومان

۵. لوسترهای فانتزی گرد در طراحی دکوراسیون داخلی 

از لوسترهای گرد می توانید در اغلب فضاهای داخلی خانه استفاده کنید. این لوسترها می توانند به عنوان هیجان بصری دکوراسیون هم مورد استفاده قرار بگیرد. اگر دوست دارید تا در دکوراسیون داخلی خانه تان مرکزیت ایجاد کنید؛ حتما از این لوسترها استفاده کنید. 

آویز والوولا VLPS آرپ دیزاین

آویز والوولا VLPS آرپ دیزاین

۱۷۳,۰۰۰ تومان

آویز والوولا VLPM آرپ دیزاین

آویز والوولا VLPM آرپ دیزاین

۳۸۹,۰۰۰ تومان

آویز شکلات CHP آرپ دیزاین

آویز شکلات CHP آرپ دیزاین

۴۱۰,۵۰۰ تومان

۶. لوستر های فانتزی مکعبی در دکوراسیون داخلی خانه 

عمدتا در بالای کانتر آشپزخانه از این نوع لوسترهای فانتزی استفاده می کنند. درخشش لوستر های فانتزی و زیبا در دکوراسیون داخلی منزل می تواند به شما کمک کند تا حس و حال بهتری را در دکوراسیون خانه تان تجربه کنید. 

لوستر کریستال ریسه ای باران چشمه نور

قیمت: 

۴۲۴,۹۰۰ تومان

لوستر دیواری تی سرا طرح آیورو

لوستر تی سرا طرح سینوس

قیمت: 

نامشخص

۷. لوسترهای فانتزی کریستالی برای دکوراسیون داخلی 

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به لوسترهای کریستالی علاقه دارید اما به دلیل گران بودن و اندازه های شان از خرید آن ها منصرف شده اید، باید بگویم شما می توانید نمونه های مدرن این لوسترهای فانتزی را تهیه کنید و در دکوراسیون داخلی خانه تان از آن ها استفاده کنید. این لوسترهای کریستالی به نسبت آن هایی که شما می شناسید، کوچکتر و مینیمال تر هستند و بودنشان جلوه لوکس و زیبا را به خانه شما می بخشند.

نویسنده : شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار