X بستن تبلیغات
5. Fixed

پروژه های خیرساز آموزشی خوزستان در آستانه تخریب

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان گفت: برخی از پروژه‌های خیرساز با وجود انجام تعهد خیرین، به علت عدم تخصیص اعتبار دولتی، پروژه در آستانه تخریب قرار گرفته است.

عبدالنبی دفتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: هم اکنون 100 پروژه آموزشی خیرساز در استان در حال اجرا هستند که حدود 20 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی  درباره مهم‌ترین پروژه‌های در حال اجرا افزود: چهار پروژه در رامهرمز، سه پروژه در ماهشهر و یک پروژه در آبادان از پروژه‌های مهمی هستند که نیمه تمام باقی مانده‌اند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان با اشاره به این که کلنگ زنی احداث مدرسه استعدادهای درخشان آبادان اخیرا انجام شده است، گفت: این پروژه با مساحت چهار هزار مترمربع در قالب 12 کلاس و با اعتبار چهار میلیار تومان اجرایی می‌شود.

دفتری به تبیین وضعیت پروژه‌های نیمه تمام پرداخت و تصریح کرد: پروژه‌های مشارکتی در روستاها به نسبت 30 به 70 برای خیرین و دولت و در شهرها به نسبت 50 به 50 از سوی خیرین و منابع دولتی تامین اعتبار می‌شوند اما 2 سال پیش با تصویب قانونی در مجلس خیرین می‌توانند ساختمان‌های دولتی ناتمام را تکمیل و این پروژه‌ها را به نام خود ثبت کنند.

وی ادامه داد: انتظار ما از دولت و به ویژه وزیر آموزش و پرورش این است که توجه بیشتری به پروژه‌های مشارکت مردمی داشته باشند، زیرا در حال حاضر پروژه هایی در استان وجود دارد که به دلیل عدم تخصیص اعتبارات دولتی در آستانه تخریب قرار گرفته‌اند.

*عکس تزیینی است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار