نامه کی روش به مهدی تاج و نگرانی مردم در آستانه بازی ایران و قطر

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران را ترک کرد و به مرخصی 6 هفته ای رفت.

نامه کی روش به مهدی تاج و نگرانی مردم در آستانه بازی ایران و قطر

نامه کی روش به مهدی تاج

خروج کی روش از کشور حاصل لغو دو اردوی تیم ملی بود. کارلوس تاکید داشت که فقط او نباید دلش برای تیم ملی ایران بسوزد و در نهایت اعلام کرد، او هم مثل دیگران، نسبت به تیم ملی بی خیال خواهد بود. کی روش در سال های حضور در تیم ملی، برای برگزاری اردوها و گرفتن امکانات جنگید اما سرانجام، روز 31 خرداد دست از این جنگ کشید: «من هم دیگر بی تفاوت خواهم شد.»

کی روش اردوها را لغو کرد و روز جمعه، به لیسبون رفت چراکه دیگر در تهران کاری نداشت. البته فدراسیون فوتبال می توانست طبق قرارداد این مربی را حفظ کند اما کی روش از مرخصی سالیانه اش استفاده کرد و رفت. تاج هم در این شرایط ترجیح می داد زیاد پر و پای سرمربی تیم ملی نپیچدکی روش پیش از ترک ایران، نامه را تنظیم و برای مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال فرستاد.

در این نامه کی روش برای او نوشته بود: «با توجه به اینکه فوتبال ایران خواهان آن است که تیم ملی تنها در تاریخ های فیفا دی اردوی خود را تشکیل دهد و بازی کند، ما هم 4 روز پیش از بازی با قطر اردوی خود را جهت برگزاری این مسابقه حساس و سپس دیدار با چین آغاز می کنیم.» این نامه به دست مهدی تاج رسید و نگرانی رئیس فدراسیون را دو چندان کرد.

گویا تاج به کی روش پیشنهاد داده که در آستانه بازی با قطر لیگ برتر را زودتر از موعود تعطیل کنند تا تیم ملی بتواند حتی عازم یک اردوی خارجی شود.

ولی کارلوس به دلیل اتفاقات اخیر، با این اردو هم مخالفت کرده و می گوید: «مرگ یک بار و شیون یک بار.» کی روش می گوید سال هاست که تیم ملی برای برگزاری اردوها و بازی هایش با مشکل روبروست و در این بین، او بوده که اول صف ایستاده و به خاطر همین برنامه ها جنگیده است.

 کی روش در جلسه ای که یک ماه قبل با مهدی تاج داشت، رو به رئیس گفت اگر شرایط مثل گذشته باشد، کوچکترین تمایلی به ماندن در تیم ملی ندارد. تاج هم اعلام کرد نهایت همکاری با تیم ملی صورت خواهد گرفت ولی در همین ابتدای کار، چنین اتفاقی افتاد و دو اردوی ایران لغو شد تا کی روش هم تغییر رویه دهد.

خبر ورزشی

اخبار مرتبط:

کی روش: اتفاقات نشان می دهد که فدراسیون نیازی به خدمات بنده ندارد

دوستان و دشمنان کارلوس کی روش در ایران!+تصاویر

حرف های خوشحال کننده تاج برای کارلوس کروش

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال شد + سوابق

بازگشت کی‌روش به ایران

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار