X بستن تبلیغات
5. Fixed

بلژیک 4-0 مجارستان / شیاطین سرخ حریف اژدهای سرخ شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - بلژیک در یک دیدار یک طرفه و کاملاً برتر موفق شد با نتیجه 4-0 مجارستان را شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. بلژیک در این مرحله با ولز دیدار خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی بلژیک در یک دیدار برتر موفق شد با نتیجه پرگل چهار بر صفر مجارستان را شکست دهد و به جمع هشت تیم برتر یورو 2016 راه یابد. صدرنشین گروه ششم مسابقات در دیداری که حرفی برای گفتن نداشت، با شکستی پرگل، از جام پانزدهم خداحافظی کرد.

در آخرین دیدار یکشنبه از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016، بلژیک و مجارستان در ورزشگاه مونیسیپال تولوز به مصاف هم رفتند. این دیدار با حضور سی هزار تماشاگر و با قضاوت میلوراد ماژیچ انجام شد.

بلژیک شروع قدرتمندی داشت و در همان ده دقیقه ابتدایی چند حمله را تدارک دید و خیلی زود به گل اول هم رسید. سانتر دی بروین روی یک ضربه آزاد از جناح چپ، با ضربه سر دقیق آلدرویرلد همراه شد تا مدافع پیش تاخته باشگاه تاتنهام، در دقیقه دهم، بلژیک را از مجارستان پیش بیندازد. این اولین گل این مدافع در بازی های رسمی برای تیم ملی بلژیک بود. آلدرویرلد 60 بازی ملی در کارنامه اش دارد.

بلژیکی ها در نیمه اول بهترین موقعیت های بازی را داشتند، یاران ویلموتس میتوانستند توسط لوکاکو و دی بروین هم به گل برسند ولی این دو بازیکن قدر فرصت های بدست آمده را نداستند تا در نهایت نیمه نخست با تک گل مدافع تاتنهام، یک بر صفر پایان یابد. مجارها اگرچه بعد از خوردن گل کمی جلو کشیدند ولی در دفاع، آسیب پذیر نشان می دادند.

نیمه دوم مجارستان بازی را بهتر شروع کرد و در پانزده دقیقه ابتدایی این تیم اروپای شرقی، بازی بهتری را نسبت به شیاطین سرخ به نمایش گذاشتند. آنها در ادامه روی دو ضربه می توانستند دروازه کورتوا را باز کنند که پینتر و جوشاز در زدن ضربات آخر، بی دقت عمل کردند.

اما در حالی که مجارستان جلو کشیده بود تا گل خورده را جبران کند، بلژیک همچنان در ضدحملات، خطرناک بود. یاران ویلموتس به لطف تکنیک و سرعت دی بروین و آزار بسیار خطرساز بودند تا اینکه 15 دقیقه پایانی توفانی بلژیک، مجارستان را نابود کرد.

در دقیقه 78، ادن آزار با یک حرکت دیدنی، باتشویی را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا این مهاجم دو دقیقه بعد از ورودش به زمین، خیال بلژیک را برای برد راحت کند. مجارستان بعد از این گل از هم پاشیده شد.

دو دقیقه بعد از گل دوم، ادن آزار روی یک حرکت دیدنی توانست گل سوم را به زیبایی هرچه تمامتر به ثمر برساند. او بعد از عبور از چند بازیکن حریف با یک بغل پای دقیق توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا بازی 3-0 شود.

اما دقایق پایانی همچنان ضدحملات بلژیکی ها ادامه داشت تا اینکه کاراسکو موفق شد در وقت های اضافه روی پاس ناینگولان گل چهارم را هم وارد دروازه کرالی کند.

به این ترتیب در نهایت بلژیک موفق شد با نتیجه سنگین 4-0 که مقتدرترین پیروزی این جام تا به اینجای کار است، مجارستان را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود.

بلژیک روز جمعه به مصاف ولز خواهد رفت.

 

 

2021

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار