انتصاب مدیرکل دفتر بودجه و امور مجامع وزارت صنعت، معدن و تجارت

انتصاب مدیرکل دفتر بودجه و امور مجامع وزارت صنعت، معدن و تجارت وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی؛ «محمد نوری امیری» را به عنوان مدیرکل دفتر بودجه و امور مجامع وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی؛ «محمد نوری امیری» را به عنوان مدیرکل دفتر بودجه و امور مجامع وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین کرد.

به گزارش  پایگاها طلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا) «نعمت‌زاده» در متن حکم انتصاب صادر شده آورده است: نظر به تعهد، تجربه و بنابه پیشنهاد معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها به موجب این حکم به عنوان مدیرکل دفتر بودجه و امور مجامع وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرده است: انتظار دارم به لحاظ ضرورت جدی توجه به موضوع تجهیز و تخصیص منابع همچنین مدیریت مؤثر مجامع صاحبان سهام سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و ارتقای اثربخشی حضور وزارتخانه در مجامع سایر شرکت‌ها شش مورد لازم را اجرا نمایید.
مهندس نعمت‌زاده شش مورد یاد شده را شامل:
ـ ساماندهی، مدیریت و ارتقای نقش مجمع عمومی صاحبان سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه در هدایت و راهبری آنها در چارچوب قوانین بالادستی و آیین‌نامه مجامع و شوراها.
ـ تلاش شایسته برای تجویز و تخصیص منابع مورد نیاز صنعت، معدن و تجارت در ستاد، استان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه بویژه در بخش تملک دارایی سرمایه‌ای.
ـ نظارت بر عملکرد اجرای بودجه در سطوح ستاد، استان، شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته و تابعه در مسیر چشم‌انداز و تحقق اهداف وزارتخانه
ـ استقرار سیستم نظارت بر اجرای بودجه در اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی سرمایه‌ای وزارتخانه، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه
ـ پیگیری جدی مراحل اجرای بودجه جاری، تملک دارایی سرمایه‌ای جهت تخصیص منظم و بهینه منظم
ـ گردآوری گزارش مستمر عملکرد فرایند تخصیص جذب منابع
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به موارد شش گانه بالا خواستار اعمال و با اصول و قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، ضمن رعایت قوانین و مقررات، برنامه‌ریزی، نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات راهگشا به ایفای وظایف بپردازید.
وی در ادامه از زحمات (رشید اصلانی) در دوران تصدی مسئولیت یاد شده تشکر نموده است.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار