کالاهای طلایی تجارت ایران در هفته‌ای که گذشت+نمودار

فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی و همچنین محصولاتی از آهن یا فولاد اولین کالاهای صادراتی و همچنین کندانسور برای ماشین‌های بخار، دامپر، برنج، سوسپانسیون، ذرت دامی و گندم اولین کالاهای وارداتی ایران در روزهای یک هفته اخیر هستند.

به گزارش اقتصادنیوز، اولین کالای صادراتی ایران در روز شنبه 29 خرداد مواد شروع‌کننده و تسریع‌کننده واکنش شیمیایی، یکشنبه 30 خرداد گازهای نفتی مایع‌شده، دوشنبه 31 خرداد روغن‌های سبک و فرآورده‌ها، سه‌شنبه اول تیر گازهای طبیعی مایع‌شده، چهارشنبه 2 تیر محصولات نیمه‌تمام از آهن یا فولاد و پنجشنبه 3 تیر گازهای طبیعی مایع‌شده است.

اولین کالای وارداتی غیرنفتی ایران در روز شنبه 29 خرداد کندانسور برای ماشین‌های بخار، یکشنبه 30 خرداد دامپرها برای استفاده در خارج از شاهراه‌ها، دوشنبه 31 خرداد برنج، سه‌شنبه اول تیر سوسپانسیون، چهارشنبه 2 تیر ذرت دامی و پنجشنبه 3 تیر دانه گندم است.

اقتصادنیوز شکل‌های زیر را بر اساس داده‌های موجود در سامانه گزارش‌های روزانه آمار تجارت گمرک ایران تهیه کرده است.


تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار