جریمه‌های‌جایگزین‌زندان‌برای‌خرده‌فروشان‌موادمخدر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر در مورد نحوه برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر گفت: دستگاه قضا به علت محدودیت‌ها، جریمه‌های جایگزین زندان را برای آنها در نظر می‌گیرد.
 
به گزارش انتخاب، سردار مسعود زاهدیان در مورد نحوه برخورد با خرده فروشان گفت: برخورد با قاچاق و موادمخدر یک زنجیره از تولید تا مصرف است.
 
وی افزود: وقتی ما معتاد متجاهر را جمع می‌کنیم، حتما باید با خرده‌فروش، مواد فروش محلی و شبکه‌های قاچاق بزرگ نیز برخورد کنیم.
 
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه کشور در نگهداری خرده فروشان مشکل دارد گفت: آنها غالباً معتاد هستند و برای تأمین مالی خود، اقدام به خرده فروشی می‌کنند.
 
وی ادامه داد: این افراد وقتی به دستگاه قضا معرفی می‌شوند، به علت محدودیت‌ها با جریمه‌های جایگزین زندان مواجه و آزاد می‌شوند.
 
زاهدیان در عین حال به خرده فروش‌ها هشدار داد: این جریمه‌ها برای دستگیری اول است و در مرتبه دوم دستگاه قضا برخورد جدی‌تری با این افراد خواهد داشت.
 
وی نظارت بر قهوه‌خانه‌ها را در حیطه وظایف این پلیس ندانست و در مورد گزارش‌های مردمی در خصوص موادمخدر گفت: فعلا مردم با همان شماره 110 باید تماس گرفته و گزارش خود را ثبت کنند.
 
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر  ادامه داد: اما بزودی قصد داریم تا شماره‌ای برای دریافت مستقیم گزارش‌ها اعلام کنیم تا برخورد‌ها به صورت ضربتی انجام شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار