آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نباید محدود به ماه رمضان باشد

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد در بوشهر اظهار داشت: انسان با کمک به هم نوع و دستگیری از نیازمندان، صفات الهی را به فعلیت می‌رساند و به خدا نزدیک‌تر می‌شود.

وی اضافه کرد: آزاد سازی یک زندانی نیازمند، یک کار خیر بسیار پسندیده است و مردم شریف استان بوشهر همواره در کار های خیر پیش قدم بوده‌اند.

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: قدم‌های خوبی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان برداشته شده است و در سال‌های قبل نیز مردم این استان به خوبی همراهی خود برای کمک به نیازمندان را نشان دادند.

وی با تاکید بر اینکه باید به صورت مستمر برای آزادی زندانیان تلاش شود، افزود: برنامه‌های جشن گلریزان نباید به ماه مبارک رمضان محدود شود و باید از ظریف خیرین در همه ماه‌های سال استفاده شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری اضافه کرد: استفده از مشارکت‌های مردم در نماز جمعه و همچنین استفاده از ظرفیتت‌های ستاد زکات نیز می‌تواند از راهکارهای مناسب برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد باشد.

وی خواستار فرهنگ‌سازی برای نذر آزادسازی زندان شد و ادامه داد: نهادهای فرهنگی باید در این زمینه تلاش لازم را داشه باشند تا شاهد ترویج این فرهنگ و تسهیل در امور آزادسازی زندانیان باشیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار