۱۹ جشن گلریزان در استان بوشهر برگزار شد/ ۵ جشن دیگر در راه است

به گزارش خبرنگار مهر، علی جمادی ظهر یکشنبه در جشن گلریزان در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر یکی از استان‌های پیشتاز در زمینه برگزاری جشن‌های گلریزان است که تلاش می‌شود در این جشن‌ها زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فراهم شود.

وی اضافه کرد: این زندانیان به‌علت نداشتن بنیه مالی مناسب در زندان هستند و همه مردم باید تلاش کنند تا این افراد که سرپرست خانواده‌های خود هستند به آغوش خانواده برگردند.

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر بیان کرد: دستگاه قضایی هم برای آزادی زندانیان همکاری‌های لازم را دارد و امیدواریم با همکاری و تعامل بین همه مردم و دستگاه‌ها شاهد آزادی این زندانیان باشیم.

وی ماه مبارک رمضان را فرصتی مناسب برای کمک به نیازمندان دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی و استان بوشهر همواره در زمینه کمک به آزادی زندانیان همکاری‌های خوبی را داشته‌اند.

جمادی از برگزاری ۱۹ جشن گلریزان در استان بوشهر خبر داد و گفت: در ماه مبارک رمضان امسال ۲۴ جشن گلریزان برای آزادی ۱۰۶ زندانی جرائم غیر عمد استان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم تلاش برای کاهش زمان حضور افراد متهم به جرایم غیرعمد در زندان‌ها، افزود: ماندن برخی از این افراد در زندان نه تنها فایده‌ای برای این افراد ندارد بلکه هزینه‌هایی نیز برای بیت‌المال ایجاد می‌کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار