X بستن تبلیغات
5. Fixed

سردار محسن قاجاریان فرمانده تیپ ۲۱ امام رضا(ع) به جمع شهدا پیوست

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، مدافع حرم سردار محسن قاجاریان که فرماندهی تیپ زرهی یک امام رضای شهر نیشابور را بر عهده داشت در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری شهید شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار شهید محسن قاجاریان فرمانده تیپ 21 امام رضا(ع) سپاه پاسداران شهرستان نیشابور از سال 1389 به سمت فرماندهی این تیپ منصوب شد.

قاجاریان از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بود که سوابق مدیریتی و فرماندهی را در طول سال‌ها در کارنامه خدمتی خود داشت و معاونت عملیات این تیپ 21 امام رضا (ع) نیز یکی از این سمت‌ها بود.

سردار شهید محسن قاجاریان امروز و در جبهه مقاومت سوریه و در نبرد با تکفیری‌ها و وهابیون به فیض شهادت نائل آمد.

خراسان، اولین تیپ پیاده‌اش را به نام امام رضا(ع) به فرماندهی شهید محمد مهدی خادم‌الشریعه، تشکیل داد.

این یگان رزمی از رزمندگانی که با استعداد بیش از سه گردان پیاده و گردان‌های پشتیبانی رزمی و پشتیبانی خدمات رزمی در منطقه عمومی شهر بستان، در عملیات طریق‌القدس شرکت داشتند، در تاریخ 10/10/60 اعلان موجودیت رسمی نمود و همزمان با به عهده گرفتن خط پدافندی چزابه، اولین ایستگاه صلواتی شامل قسمت‌های نانوایی، حمام و کفاشی را در شهر بستان راه اندازی کرد. لازم به ذکر است که خراسان همزمان خط پدافندی در حاشیه رود کرخه در منطقه شهر شوش را نیز به عهده داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار