دایی به من گفت به پرسپولیس برو/ چشم هایم را بستم و پرسپولیسی شدم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمدامین آرام طبع پس از ثبت قراردادش با پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تیم بزرگی است هم در ایران و آسیا و من چشم هایم را بستم و پرسپولیس را انتخاب کردم. جو تیم خوب است. هوادارانش زیاد و بزرگ است.

وی افزود: فقط دیشب توانستم کمی راحت بخوابم. در این چند روز که قرارداد امضا کردم فقط دیشب توانستم کمی راحت بخوابم.

مدافع پرسپولیس تصریح کرد: این باشگاه با بقیه باشگاه های ایران فرق دارد. حتی سر تمرین که هواداران را می بینم همه چیز فرق می کند.

آرام طبع درباره اینکه گفته می شود مسن است، گفت: من امسال پنجمین سال است که در لیگ برتر بازی می کنم. شناسنامه ملاک نیست. انشاالله که همان طور که در صبا توانستم خوب بازی کنم اینجا هم خوب بازی کنم.

وی اضافه کرد: آن شب با علی آقای دایی صحبت کردم. بین پیشنهاد های دیگر ایشان گفت پرسپولیس بیایم و حرف ایشان را گوش کردم.

آرام طبع درباره اینکه در 3 جام مدعی هستند، گفت: خیلی سخت است ولی صد در صد انشاالله بتوانیم در هر سه جام انشاالله مدعی باشیم.

آرام طبع در پاسخ به کاپ مبنی به اینکه شرط نداشته، بیان داشت: ایشان لطف دارد. علی آقا وقتی به من گفت آقای مرفاوی و چند دوستان دیگرم صحبت کردم به من گفتند که فقط اینجا حواسم به حاشیه ها باشم. با آقای دوستی مهر هم صحبت کردم به من گفتند که فقط فوتبال خوبی بازی کن و به پول فکر نکن.

116

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار