X بستن تبلیغات
5. Fixed

دفتر زندگی سه راننده خودرو در مسیرهای ارتباطی زنجان بسته شد

دفتر زندگی سه راننده خودرو در مسیرهای ارتباطی زنجان بسته شد

عصر خودرو- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته رانندگان سه دستگاه خودرو نیسان وانت، پژو ۲۰۶ و پراید در مسیرهای ارتباطی این استان کشته و سه سرنشین نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز یکشنبه افزود: در سانحه رانندگی صبح جمعه /چهارم تیر/ یک دستگاه وانت نیسان به دلیل نداشتن توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده واژگون و حادثه خونینی را رقم زد.
وی با بیان اینکه این حادثه رانندگی در کیلومتر 35 لاین شمالی اتوبان زنجان - تبریز رخ داد اظهارکرد: در این حادثه راننده نیسان به خاطر نبستن کمربند ایمنی به بیرون پرتاب و بر اثر صدمات وارده در دم فوت کرد و دو سرنشین آن نیز که مصدوم شده بودند برای مداوا به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند.
شیرمحمدی افزود: حادثه دوم نیز در همین روز در محور ارتباطی خدابنده - ابهر بر اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان و خودرو 206اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: راننده 206 به علت انحراف به چپ از جانب خود تسلیم سرنوشت مرگبار شد و سرنشین مصدوم نیز به منظور درمان به بیمارستان امیرالمومنین در شهرستان خدابنده انتقال یافت.
شیرمحمدی تصریح کرد: ساعت 21 شنبه شب نیز یک دستگاه خودروی سواری پراید در لاین شمالی کیلومتر 55 اتوبان زنجان - قزوین به علت خستگی و خواب آلودگی راننده، واژگون شد و صحنه تلخ و ناگواری را رقم زد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: با توجه به اینکه راننده از کمربند ایمنی استفاده نکرده بود به بیرون از خودرو پرتاب شد و در دم به کام مرگ رفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار