X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫قاضی قلابی دستگیر شد/ دادستان اردبیل خبر داد

رکنا: با کمک حفاظت اطلاعات و مجموعه نظارت و ارزشیابی دادگستری استان در هفته‌های اخیر چند پرونده در این زمینه تشکیل شده است و توانستیم چند نفر از مدعیان نفوذ در دستگاه قضا را شناسایی و دستگیر کنیم.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تاکید بر برخورد قاطع با عناصر سود جو و افرادی که با سوء استفاده از عناوین مختلف موجب بدنامی دستگاه قضایی می‌شوند، اظهار کرد: متاسفانه اشخاصی بدون اطلاع دست اندرکاران امر قضا، در ارتباط با برخی پرونده‌ها اقداماتی را انجام داده و ادعاهایی را مطرح می‌کنند که به هیچ عنوان مرتبط با قوه قضائیه نبوده است.
وی از تشکیل چند پرونده در این زمینه در دادگستری استان اردبیل خبر داد و گفت: با کمک حفاظت اطلاعات و مجموعه نظارت و ارزشیابی دادگستری استان در هفته‌های اخیر چند پرونده در این زمینه تشکیل شده است و توانستیم چند نفر از مدعیان نفوذ در دستگاه قضا را شناسایی و دستگیر کنیم.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از دستگیری قاضی قلابی خبر داد و افزود: در یکی از این پرونده‌ها، یک وکیل دادگستری خود را قاضی معرفی کرده بود که مطابق بررسی‌ها و جمع آوری دلایل و مدارک دستور دستگیری این فرد صادر شد.
وی ادامه داد: از اقامتگاه این متهم تعداد قابل توجهی اوراق و اسناد مجعول، مهرهای ساختگی و ادوات و ابزار جعل کشف شد.
عتباتی همچنین از انهدام یک باند جعل اسناد خبر داد و یادآور شد: در پرونده دیگری که بالغ بر 9 نفر دستگیری و بازداشتی داشته است نیز یک وکیل دادگستری نقش داشت که به همراه وی هشت نفر دیگر نیز بازداشت شدند. باند فوق به جعل مهر و امضا و دستخط مقام قضایی اقدام می‌کرد که با کمک حفاظت اطلاعات دادگستری استان اردبیل و مجموعه نظارت و ارزشیابی دادگستری متهمان شناسایی و دستگیر شدند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار