«هفته حقوق بشرآمریکایی» آینه‌ انعکاس دروغگویی قدرت‌های استکباری است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: اختصاص هفته‌ای با عنوان«هفته حقوق بشرآمریکایی» می‌تواند آینه‌ای برای انعکاس نفاق، دورویی و دروغگویی قدرت‌های استکباری مدعی حقوق بشر و فرصتی برای افشاگری و نمایاندن چهره واقعی آمریکایی جنایتکار باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری در گفت وگو با ایسنا، ضمن تسلیت بمناسبت سالگرد شهادت آیت‌الله بهشتی اظهار کرد: ششم تا دوازدهم  تیرماه «هفته حقوق بشرآمریکایی» نامگذاری شده است.

وی با اشاره به سوء قصد نافرجام به حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ششم تیرماه سال 60 توسط گروهک تروریستی فرقان و بمب‌گذاری دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی ایران در هفتم تیرماه سال 60 توسط سازمان منافقین و به شهادت رساندن آیت‌الله بهشتی و 72 نفر از یاران ایشان، گفت: بمباران شیمیایی سردشت توسط هواپیمایی جنگی رژیم بعثی عراق در هشتم تیرماه سال 66 که به شهادت 110 نفر و مجروح شدن 5هزار نفر انجامید، به شهادت رساندن محمد کچویی رئیس زندان اوین در هشتم تیرماه 60 و همچنین به شهادت رساندن آیت‌الله صدوقی نماینده امام خمینی (ره) و امام جمعه یزد در 11 تیرماه 61 توسط اعضای گروهک تروریستی منافقین، شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی وینسنس در 12 تیرماه 67 که منجر به شهادت تمامی 290 نفر مسافر و خدمه آن هواپیما شد از وقایع ششم تا دوازدهم تیرماه است.

وی یادآور شد: اختصاص هفته‌ای با عنوان«هفته حقوق بشرآمریکایی» می‌تواند آینه‌ای برای انعکاس نفاق، دورویی و دروغگویی قدرت‌های استکباری مدعی حقوق بشر و فرصتی برای افشاگری و نمایاندن چهره واقعی آمریکای جنایتکار باشد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان جنایات و افشای اقدامات ضدحقوق بشری آمریکا در ایران، آگاهی‌بخشی در خصوص سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی، شناسایی و معرفی مجاری و بسترهای نفوذ دشمنان، تبیین ابعاد اقتدار نظام اسلامی در مواجهه با تهدیدات، تحلیل اهداف دشمن و چرایی فاجعه تروریستی هفتم تیر، بیان مقاومت و ایستادگی مردم و حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی ایران و ... را از رویکردهای برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار