سرمربی پرتغال: خوش‌شانس و شایسته برد بودیم

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال معتقد است مقابل کروات‌ها هر چند شانس آورد اما شایسته برد نیز بود.

به گزارش مشرق، فرناندو سانتوس بعد از کسب برتری یک بر صفر در پایان 120 دقیقه نبرد با کرواسی در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا اظهارداشت: اکنون لجظه خوش‌شانسی ما است. این یک دیدار بسیار سخت میان دو تیم واقعا قوی بود. در این مصاف توازن معقولی وجود داشت که هر بازیکنی نهایت تلاش خود را کرد تا کاملا از فرط تلاش به عرق کردن افتاد.

او ادامه داد: این رویارویی جدالی شد که در پایان ما تیم خوشبخت و برنده مسابقه نام گرفتیم. البته با شایستگی هم آن راکسب کردیم. من خیلی به این تیم اعتقاد دارم. شاید در بازی‌های قبلی خیلی با صلابت عمل نکرد اما در ادامه وقتی با هم صحبت کردیم، امروز نتیجه‌اش را دیدیم. یعنی توانستیم بازی بزرگی را انجام داده و سربلند شویم.

او همچنین عنوان کرد: در این مدت انتقادات زیادی از ما شد. در واکنش به همه آن حرف‌ها، من گفتم 23 بازیکن دارم و می‌دانم قابلیت‌های مردانم چیست.به نظرم دیگر ضروری بود که بعد از 3 بازی دور گروهی، تیم نتیجه قاطعی بگیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار