عکس های مراسم ازدواج با شکوه مدل زن 26 ساله با میلیونر 62 ساله! -آکا

آکاایران: مدل 26 ساله زیبا به نام زانیا دلی که قبلا دوست دختر جاستین بیبر بود با مرد میلیاردر مصری ازدواج کرد. هزینه های مراسم عروسی میلیاردی بود و این عروسی بسیار با شکوه بوده است.

ازدواج باشکوه زانیا دلی مانکن معروف با اوساما فتح میلیارد مصری

به گزارش آکاایران: این دو بعد از مدتی دوران نامزدی مراسم باشکوه و مجلل ازدواجشان را برگزار کردند. تصاویر مراسمازدواج این دو فرد مشهور که در جزیره سانتوری برگزار شده بود منتشر شد.

,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy]

عکس های مراسم ازدواج با شکوه مدل زن 26 ساله با میلیونر 62 ساله! -آکاازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,ازدواج با مدل,مدلینگ,دوست دختر جاستین بیبر,جاستین بیبر,اختصاصی تاپ ناز

آکاایران: عکس های مراسم ازدواج با شکوه مدل زن 26 ساله با میلیونر 62 ساله!

زانیا دلی و اوساما فتحی

مدلینگ جوان ” زاینا دلی ” 26 ساله با “ اوساما فتحی ” میلیاردر 62 ساله ازدواج کرد. براساس گزارش منابع موسخ هزینه این مراسم بیش از 1 میلیون یورو بوده است . مدلینگ جوان سال 2015 با میلیاردر مصری آشنا شد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy] لباس عروس دوست دختر جاستین بیبر با میلیاردر 62 ساله لباس عروس جدید و مراسم باشکوه ازدواج مدلینگ جوان با میلیاردر مصری

این دو چهره مشهور بعد از مدت کوتاهی تصمیم گرفتند تا مراسم ازدواجشان را برگزار کنند . همانطور که انتظار می رفت یک مراسم مجلل با هزینه های میلیاردری در راه بود . شایعه شده است که دسته گل عروس خانم یک میلیون دلار قیمت داشته است اما در مورد واقعیت های این مراسم باشکوه لباس و کیک عروسی بود . لباس عروس مدلینگ جوان توسط زهیر مراد یکی از بهترین و بزرگترین طراحان لباس طراحی شده است . لایه های دانتل و تورهای ساده جذابیت لباس عروس همسر میلیاردر مصری را چند برابر کرده است. کیک عروسی یک کیک بسیار بزرگ 5 طبقه بود که با تزییناتی در نوع خود جدید آماده شده بود.مراسم ازدواج در سانتوس واقع در جزیره یونانی سانتورینی برگزار شد . سالن باشکوه مشرف به دریا که یکی از کم نظیرترین ویوها را در سراسر دنیا دارد.

,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy] لباس عروس دانتل شیک ,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy] لباس عروس شیک مدل زهیر مراد ,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy] لباس عروس دنبال دار دانتل 2016 مدلینگ جوان ,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy] محل ازدواج مجلل دوست دختر جاستین بیبر ,ازدواج مدل,مانکن زیبا,مانکن معروف,[categoriy] کیک عروسی ازدواج باشکوه زانیا دلی تصاویر مراسم ازدواج باشکوه مدلینگ 26ساله با میلیونر 62 ساله

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار