Xبستن تبلیغات

اعضای شورای اجتماعی کشور از موازی‌کاری پرهیز کنند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز (شنبه) در هشتاد و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور اظهار کرد: با توجه به شرح وظایف هریک از نهادهای عضو این شورا و پرهیز از کارهای موازی در حوزه مقاله با آسیب‌های اجتماعی شاهد هم‌افزایی و افزایش توانمندی شورای اجتماعی کشور به‌ دلیل همکاری بین بخشی خواهیم بود.

وزیر کشور با تأکید بر انجام پژوهش‌های مشترک و استفاده از یافته‌های تحقیقاتی انجام شده افزود: اگر دستگاه‌های اجرایی با هم پروژه‌های خود را دنبال کنند هزینه‌های کار نیز پایین خواهد آمد.

رحمانی فضلی تصریح کرد: طرح موضوع آسیب‌های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است.

وی  ادامه داد: اکنون فرصت پرداختن به وضع موجود و علت بروز آسیب‌ها نیست چرا که از این مرحله گذر کرده‌ایم؛ در حال حاضر باید اهم اقدامات و برنامه‌ها و نیازها و کمبودها برای پیشبرد کار با استفاده از شاخصهای کمی و کیفی بررسی و در گزارش 6ماهه عملکرد شورای اجتماعی کشور آورده شود.

وزیر کشور همچنین با تشکر از زحمات آقای میرباقری دبیر سابق شورای اجتماعی کشور گفت: آقای رستم‌وندی قائم‌مقام وزیر در امور اجتماعی و دبیر شورای اجتماعی کشور پیگیری امور شورا را به‌عهده دارد.

در این جلسه همچنین عملکرد دوماهه فعالیت وزارتخانه‌های بهداشت و درمان، راه  و شهرسازی و سازمان بهزیستی کشور ارائه شد و گزارش ساماندهی سواحل شمال کشور بخش پایانی مباحث جلسه امروز شورای اجتماعی کشور بود.

انتهای پیام/*

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار