اعضای شورای اجتماعی کشور از موازی‌کاری پرهیز کنند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز (شنبه) در هشتاد و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور اظهار کرد: با توجه به شرح وظایف هریک از نهادهای عضو این شورا و پرهیز از کارهای موازی در حوزه مقاله با آسیب‌های اجتماعی شاهد هم‌افزایی و افزایش توانمندی شورای اجتماعی کشور به‌ دلیل همکاری بین بخشی خواهیم بود.

وزیر کشور با تأکید بر انجام پژوهش‌های مشترک و استفاده از یافته‌های تحقیقاتی انجام شده افزود: اگر دستگاه‌های اجرایی با هم پروژه‌های خود را دنبال کنند هزینه‌های کار نیز پایین خواهد آمد.

رحمانی فضلی تصریح کرد: طرح موضوع آسیب‌های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است.

وی  ادامه داد: اکنون فرصت پرداختن به وضع موجود و علت بروز آسیب‌ها نیست چرا که از این مرحله گذر کرده‌ایم؛ در حال حاضر باید اهم اقدامات و برنامه‌ها و نیازها و کمبودها برای پیشبرد کار با استفاده از شاخصهای کمی و کیفی بررسی و در گزارش 6ماهه عملکرد شورای اجتماعی کشور آورده شود.

وزیر کشور همچنین با تشکر از زحمات آقای میرباقری دبیر سابق شورای اجتماعی کشور گفت: آقای رستم‌وندی قائم‌مقام وزیر در امور اجتماعی و دبیر شورای اجتماعی کشور پیگیری امور شورا را به‌عهده دارد.

در این جلسه همچنین عملکرد دوماهه فعالیت وزارتخانه‌های بهداشت و درمان، راه  و شهرسازی و سازمان بهزیستی کشور ارائه شد و گزارش ساماندهی سواحل شمال کشور بخش پایانی مباحث جلسه امروز شورای اجتماعی کشور بود.

انتهای پیام/*

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار