X بستن تبلیغات
5. Fixed

مراسم ازدواج باشکوه مدلینگ 26ساله با میلیونر 62 ساله + تصاویر

ازدواج باشکوه " زانیا دلی " با " اوساما فتحی " میلیارد مصری

چند وقت پیش خبری در مورد ازدواج " زانیا دلی " 26 ساله مدلینگ مشهوری که سابقا دوست دختر جاستین بیبر بود با میلیاردر 62 ساله مصری منتشر شد . این دو بعد از مدتی دوران نامزدی مراسم باشکوه و مجلل ازدواجشان را برگزار کردند. تصاویر مراسم ازدواج این دو فرد مشهور که در جزیره سانتوری برگزار شده بود منتشر شد.

زانیا دلی

زانیا دلی و اوساما فتحی

مدلینگ جوان " زاینا دلی " 26 ساله با " اوساما فتحی " میلیاردر 62 ساله ازدواج کرد. براساس گزارش منابع موسخ هزینه این مراسم بیش از 1 میلیون یورو بوده است . مدلینگ جوان سال 2015 با میلیاردر مصری آشنا شد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

لباس عروس

لباس عروس دوست دختر جاستین بیبر با میلیاردر 62 سالهلباس عروس جدید و مراسم باشکوه ازدواج مدلینگ جوان با میلیاردر مصری 

این دو چهره مشهور بعد از مدت کوتاهی تصمیم گرفتند تا مراسم ازدواجشان را برگزار کنند . همانطور که انتظار می رفت یک مراسم مجلل با هزینه های میلیاردری در راه بود . شایعه شده است که دسته گل عروس خانم یک میلیون دلار قیمت داشته است اما در مورد واقعیت های این مراسم باشکوه لباس و کیک عروسی بود . لباس عروس مدلینگ جوان توسط زهیر مراد یکی از بهترین و بزرگترین طراحان لباس طراحی شده است . لایه های دانتل و تورهای ساده جذابیت لباس عروس همسر میلیاردر مصری را چند برابر کرده است. کیک عروسی یک کیک بسیار بزرگ 5 طبقه بود که با تزییناتی در نوع خود جدید آماده شده بود.مراسم ازدواج در سانتوس واقع در جزیره یونانی سانتورینی برگزار شد . سالن باشکوه مشرف به دریا که یکی از کم نظیرترین ویوها را در سراسر دنیا دارد.

لباس عروس

لباس عروس دانتل شیک

لباس عروس

لباس عروس شیک مدل زهیر مراد

لباس عروس

لباس عروس دنبال دار دانتل 2016 مدلینگ جوان

ازدواج مجلل

محل ازدواج مجلل دوست دختر جاستین بیبر

کیک عروسی

کیک عروسی ازدواج باشکوه زانیا دلی مراسم ازدواج باشکوه مدلینگ 26ساله با میلیونر 62 ساله + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار