با دکوپاژ از درب چوبی قدیمی یک تابلوی زیبا بسازید!

ویدئو: خیلی وقت ها نیازی نیست که حتما وسیله های خانه را عوض کنید تا بتوانید حس و حال جدیدی را تجربه کنید، همین که بتوانید با ترفندهای دکوراسیونی کم هزینه در چهره ظاهری آن وسیله ها تغییر ایجاد کنید، به خواسته تان رسیده اید. امروز در چیدانه می خواهیم به شما یکی از این تغییرات را نشان دهیم، که البته قبلا هم راجع به آن با شما صحبت کرده بودیم، اما این بار کمی تکنیکی تر به آن می پردازیم، اگر برای تان سوال شده است که منظورمان کدام تکنیک و ترفند است باید بگویم در رابطه با دکوپاژ صحبت می کنیم که قبلا هم در مطلب دکوپاژ روشی آسان برای نو کردن وسایل کهنه به آن پرداخته ایم. پس با چیدانه تا انتهای این مطلب همراه باشید. 

این ویدئو به شما نشان خواهد داد که چگونه می توانید از درب های چوبی قدیمی تان تابلو های زیبا برای دیوار های خانه تان بسازید. برای این کار نیاز به: 

درب چوبیقلم مو چسب چوب رنگدستمال کاغذی با طرح دلخواهقیچی 

خواهید داشت. ابتدا با قیچی طرح مورد نظرتان را جدا می کنید، آن را با روی درب چوبی می گذارید و با قلم مو روی آن چسب چوب می زنید. این کار را آن قدر تکرار می کنید تا مرز های اطراف آن محو شود، سپس با کمی سلیقه و به وسیله رنگ های می توانید در اطراف آن طرح و نقش هایی را اضافه کنید تا به منظره ایده آل خود برسید.

گردآوری در تحریریه چیدانه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار