دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

به گزارش پارس نیوز،

شب قدر فرصتی برای طلب بخشش و مغفرت، شبی برای مرور یک سال گذشته و دستاوردهایش است. شبی که باید دست به دامن مولا شد برای هر آنچه آمدنش خوب است و اگر پیش نیامد خیری در آن 

است. چهره ها در این شب عزیز دلنوشته های خود را با طرفدارانشان به اشتراک گذاشته اند.

سیاوش خیرابی نوشت: آمده‌ام ای خوب‌ترین، ای بهترین ، ای مهربان‌ترین ، تا در میهمانی بندگانت
مرا نیز بپذیری و بخشش گناهان را بدرقه ی راهم کنی . . .
الهی العفو ، العفو ، العفو…. التماس 

شب قدر

مجید صالحی نوشت: شب بخشش و آرامش  التماس دعا و طلب بخشش و عفو دارم اگر کسى را ناخواسته رنجانده ام.

شب قدر

آرام جعفری نوشت: شب قدر شب احیاى خویش است،با دَم مسیحایى دعا وشبى است که براى انکه تقدییر خویش را رقم بزنى و خویشتن جدید خود را با قلم توبه و جوهر اشک،ترسیم کنى،باید قدر خویش را بشناسى و از لحظه لحظه آن در فضاى نیایش و بندگى و عبادت نهایت استفده را بکنى.اتماس دعاى فراوان از همه دوستان دارم.
 

دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

محسن رضایی نوشت: فرا رسیدن ایام شهادت مولی الموحدین و امام العارفین، اسدالله و اسد الرسول(ص) ، حیدر کرار حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) را به تمامی مسلمین و دوستداران آن حضرت تسلیت عرض نموده و در این شبهای عزیز از برادران و خواهران دینی التماس دعای خیر داریم.

شب قدر

رضا صادقی نوشت: اشک شب قدر من براى بخشش گناه نیست ، اشک شوق محبت حضرت دوسته که هنوزم محبتش از سرم کم نکرده .... شب بخشش و ارامش ، قدر داشته هارو در شب قدر باید دونست ... همه رو دعا کنیم و دعا کنیم از فرداى شب قدر تغییر کنیم و قدر فرصت بودن و بیشتر بدونیم .. التماس دعا و عباداتتون قبول درگاه ....

دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

سردار طلایی نوشت: سلام ؛اولین شب از لیالی قدر به فضل الهی با حضور گسترده #مردم و منبر مفید برادر خوبم حجت الاسلامشهاب مرادی برگزار شد . مجددا از همه شما برادران و خواهران گرانقدرم دعوت می کنم در دو شب باقی مانده شبهای قدر قدم رنجه کنید و در مجتمع مذهبی ، فرهنگی ائمه اطهار (ع) در میدان هروی ، خیابان شهید افشاری ، نرسیده به زیرگذر بزرگراه شهید همت در خدمتتان باشیم .در این شبهای زیبا همدیگر را دعا کنیم .یاعلی .

دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

 امیر مهدی ژوله نوشت: شب قدر
تصویری ازحرم آقا امام رضا
التماس دعا

دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

احسان خواجه امیری نوشت: التماس دعا

دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

مهرداد میناوند هم دلنوشته خود را در قالب عکس نوشته زیر منتشر کرد.

دلنوشته های چهره ها در شب قدر+تصاویر

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار