توسعه‌دهندگان Wolfenstein اپیزود جدیدی برای بازی Quake را به‌صورت رایگان منتشر کردند

توسعه‌دهندگان Wolfenstein اپیزود جدیدی برای بازی Quake را به‌صورت رایگان منتشر کردند

برای تجلیل ۲۰ سالگی عنوان Quake، توسعه‌دهنده بازی Wolfenstein: The New Order، مَشین گیمز، اپیزود جدیدی برای این بازی ساختند. با گیمفا در ادامه همراه باشید.

۲۰ سالگی Quake را تبریک [email protected]! به‌عنوان هدیه‌ای برای هواداران، ما اپیزودی برای این بازی درست کردیم.https://t.co/BTgju8tLuI pic.twitter.com/gHlxBgjcBU

— (machinegames (@machinegames چهارم تیر ۱۳۹۵

نصب این اپیزود از طریق دریافت این فایل zip و نصب آن امکان‌پذیر می‌باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که محتویات این فایل را استخراج کنید و آن را به زیرشاخه خودش در مسیر نصب Quake بریزید.

البته وبسایت پی‌سی گیمر می‌گوید سپس باید قایل Batch با نام «Dopa» را نیز اجرا کنید تا مراحل نصب به پایان رسد.

طی هماورد E3 2016 بتزدا قهرمانان کوئِیک (Quake Champions) را معرفی کرد که یک رقابت درون سالنی تیراندازی اول شخص برای رایانه‌های شخصی است. اطلاعات بیشتر را بتزدا از طریق کنوانسیون کوئیک (QuakeCon) در ماه اکتبر منتشر خواهد کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار